tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Marek Saganowski: kadra ponownie ma generała

– Spodziewam się zwycięstwa z Armenią i happy endu w Warszawie. Eriksen powinien poprowadzić Duńczyków do zwycięstwa w czwartek, przedłużyć ich nadzieję – powiedział były reprezentant Polski, Marek Saganowski. Infotransmisja od godz. 17:55 w TVP Sport, aplikacji mobilnej i SPORT.TVP.PL.

Saganowski skomentował między innymi sprawę kontuzji Arkadiusz Milika i tego, co powinien zrobić Adam Nawałka. – Arek był zawodnikiem, który idealnie pasował do Roberta Lewandowskiego. Razem bardzo dobrze grali i współpracowali. Jeżeli "Lewy" absorbował obronę, to Arek mógł zdobywać bramki. Nie ma dla niego zastępcy, o którym moglibyśmy powiedzieć, że jeśli nie Milik, to będzie grał następny zawodnik. Na przykład "Teo" czy Zieliński. Z Teodorczykiem nie wyglądało to dobrze, może dlatego, że nie dostał wystarczająco dużo szans – stwierdził.

Poruszony został również temat powrotu Grzegorz Krychowiaka. – Grzegorz wraca i już w Premier League mówi się, że to bardzo dobre wzmocnienie West Brom i jest to zawodnik za dobry na ten zespół. Patrząc przez pryzmat reprezentacji, to na pewno takiego generała nam brakowało. Doskonale czuje arytmię grania, rozbija przeciwnika i wie, kiedy przyspieszyć. Na pewno brakowało go w reprezentacji – powiedział.

najpopularniejsze

Mundial 2018. Finał Francja – Chorwacja z komentarzem Piotra "Izaka" Skowyrskiego

Mundial 2018. Kruche serce chorwackiej skały. Prywatny dramat Subasicia

Mundial 2018. Vive la France! Drugi tytuł Trójkolorowych

Mundial 2018. Historyczny sukces Belgów. Anglicy bez pomysłu

Mundial 2018. Pragmatyczna Francja czy romantyczna Chorwacja?