tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Marek Saganowski: kadra ponownie ma generała

– Spodziewam się zwycięstwa z Armenią i happy endu w Warszawie. Eriksen powinien poprowadzić Duńczyków do zwycięstwa w czwartek, przedłużyć ich nadzieję – powiedział były reprezentant Polski, Marek Saganowski. Infotransmisja od godz. 17:55 w TVP Sport, aplikacji mobilnej i SPORT.TVP.PL.

Saganowski skomentował między innymi sprawę kontuzji Arkadiusz Milika i tego, co powinien zrobić Adam Nawałka. – Arek był zawodnikiem, który idealnie pasował do Roberta Lewandowskiego. Razem bardzo dobrze grali i współpracowali. Jeżeli "Lewy" absorbował obronę, to Arek mógł zdobywać bramki. Nie ma dla niego zastępcy, o którym moglibyśmy powiedzieć, że jeśli nie Milik, to będzie grał następny zawodnik. Na przykład "Teo" czy Zieliński. Z Teodorczykiem nie wyglądało to dobrze, może dlatego, że nie dostał wystarczająco dużo szans – stwierdził.

Poruszony został również temat powrotu Grzegorz Krychowiaka. – Grzegorz wraca i już w Premier League mówi się, że to bardzo dobre wzmocnienie West Brom i jest to zawodnik za dobry na ten zespół. Patrząc przez pryzmat reprezentacji, to na pewno takiego generała nam brakowało. Doskonale czuje arytmię grania, rozbija przeciwnika i wie, kiedy przyspieszyć. Na pewno brakowało go w reprezentacji – powiedział.

najpopularniejsze

Vikersund: Stoch w środku stawki i... "taniec z belkami"?

Znamy skład Polaków na "drużynówkę". Wielki powrót

Kareta Stocha. Pofrunął najdalej w Vikersund

Co za odległość! Eisenbichler skoczył w Trondheim 148,5 metra!

Stoch: cieszyłem się każdym momentem tego skoku!