tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

AGO na 28. miejscu rankingu światowego HLTV.org!

Polacy z AGO Gaming awansowali w rankingu HLTV.org na 28. miejsce. Oznacza to, że przeskoczyli aż 13 miejsc i znaleźli się tuż za Team Kinguin!
AGO Gaming (fot. Facebook)

Zawodnicy AGO mają powód do dumy, ponieważ znaleźli się w top 30 najlepszych ekip świata. Jest to podyktowane bardzo dobrą dyspozycją drużyny, która coraz lepiej radzi sobie na europejskim podwórku CS:GO. W lidze ESEA Premier Season 26 gracze AGO piastują pierwszą lokatę, a zaraz za nimi znajdują się strzelcy PRIDE.

Od 5 do 7 października Dominik „GruBy” Świderski i spółka uczestniczyli w turnieju NGC Masters 2017, odbywającym się w Niemczech. Udało im się zająć drugie miejsce, w finale ulegając duńskiemu Tricked. Za zwycięstwo zainkasowali 4700 dolarów.

Niestety 10 października przegrali z rosyjskim Vega Squadron w eliminacjach do World Cyber Arena 2017, a także z tureckim Space Soldiers w eliminacjach do SL i-League Invitational Shanghai 2017. Warto także zaznaczyć, że reprezentanci AGO w ostatnim czasie nie mieli okazji zagrać spotkania z prawdziwie utytułowanym zespołem. To się jednak zmieni już niedługo, ponieważ 11 października zmierzą się z Virtus.pro w lidze ESEA.

Michu: na początku nie podobało nam się jak Hyper prowadzi grę
Minise: nie dałem ani jednej taktyki w tym meczu
Izak: chcę wspierać polską scenę Counter-Strike’a

podobne informacje

Virtus.pro i AGO przegrywają na DreamHack Valencia

WESG: AGO w grupie z fnatic

AGO poleci na finały światowe WESG!

WESG: Kolejny łatwy mecz AGO