tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Zwrot ws. Coutinho? Będzie transfer do Barcelony?

Wydawało się, że wraz końcem sierpnia zakończyła się saga pt. przejście Phillipe Coutinho do Barcelony. Jednak zdaniem "Mundo Deportivo" temat powróci już w styczniu. Informację mediów potwierdził w środę na konferencji prasowej Oscar Grau – dyrektor generalny klubu.
Philippe Coutinho (Fot. Getty)

Liga Mistrzów w TVP: wybierz środowy mecz!

Jesteśmy gotowi zimą sprowadzić Coutinho lub każdego innego zawodnika, którego zapragnie sztab trenerski. Chcemy mieć jak najbardziej konkurencyjny skład – powiedział Grau.

Dyrektor zapowiedział rekordowe przychody w obecnym sezonie – 897 milionów euro. Byłoby to o 189 więcej niż w poprzednich rozgrywkach. Władze chcą, aby w 2021 wynosiły one miliard euro. – Żaden inny klub, nawet w NBA i NFL, nie osiągnął takich liczb – dodał dyrektor.

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy Liverpool zawarł porozumienie z Brazylijczykiem. Coutinho do końca roku ma dać z siebie wszystko w meczach The Reds, a w styczniu klub pozwoli mu odejść do mistrza Hiszpanii.

Latem odrzucili trzy oferty, najwyższa miała opiewać na 110 milionów funtów! Co więcej, Coutinho nie mógłby grać w barwach Barcelony w Lidze Mistrzów, gdyż reprezentował już w tej edycji klub z miasta Beatlesów.

Transfer Brazylijczyka to byłaby kolejna dobra wiadomość dla kibiców Blaugrany. Kilka dni temu "Sport" poinformował, że klub jest na dobrej drodze do przedłużenia kontraktów z Gerardem Pique i Sergim Roberto.

podobne informacje

Bez Messiego, ale z wygraną. Barca gotowa na Chelsea. Transmisja w środę w TVP1

Nieszczęścia chodzą parami. Coutinho, straż miejska i złodzieje

Puchar Króla: Barcelona w finale piąty raz z rzędu

Transfery: kto najwięcej przepłacił, a kto zrobił najlepszy interes?