tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Izak i Leh wystąpią na H1Z1 All-Stars Invitational

Amerykańskie Long Beach zostanie miejscem zmagań w ramach H1Z1 All-Stars Invitational. Turniej zostanie rozgrywany podczas eventu TwitchCon, który zaplanowano 20-22 października. Wśród zaproszonych 75 uczestników zobaczymy Piotra "izaka" Skowyrskiego i Pawła "Leha" Lehmanna.
izak (fot. Facebook)

H1Z1 jest popularną grą utrzymaną w konwencji battle royal. Gracze mogą grać samodzielnie lub w drużynach. Rozgrywka polega na przetrwaniu walk z innymi graczami na mapie, która dodatkowo wypełnia się stopniowo rozprzestrzeniającym się gazem. Spotkanie wygrywa ostatni gracz (bądź ostatnia drużyna), który pozostanie przy życiu.

Na TwitchCon zostanie zorganizowany turniej w H1Z1, który został podzielony na trzy kategorie: All-Stars, Legends i Challengers. W rozgrywkach All-Stars ujrzymy Piotra "izaka" Skowyrskiego oraz Pawła "Leha" Lehmanna. Polacy wystąpią w znamienitym gronie, ponieważ w tej samej kategorii zagrają także obecny gracz Rogue, Spencer "Hiko" Martin, a także popularny amerykański streamer Jaryd "summit1g" Lazar.

Zawodnicy będą mieli o co walczyć, ponieważ pula nagród wyniesie aż 200 tysięcy dolarów, z czego dla zwycięzców przewidziane jest 70 tysięcy. Zmagania gwiazd Twitch'a będzie można oglądać 21 października. Piotr "izak" Skowyrski opublikował na portalu YouTube film, który zapowiada jego i Leha udział w turnieju:

Łozo: chcę wejść w świat internetowy
Konferencja Izako Boars na PGA 2017
Izak: chcę wspierać polską scenę Counter-Strike’a

podobne informacje

Valve wprowadza kolejną aktualizację do CS:GO

Kinguin w play-offach ZOTAC Masters

x-kom odpada z ZOTAC Cup Masters

Virtus.pro zagra na IEM Shanghai