tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Moskwa: Szarapowa – Rybarikova w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej [transmisja]

Maria Szarapowa pojawi się we wtorek na korcie w Moskwie. W weekend Rosjanka wygrała pierwszy turniej od dwóch lat – okazała się najlepsza w Tiencinie. Transmisja meczu ze Słowaczką Magdaleną Rybárikovą w TVP Sport oraz na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej.
WTA w Moskwie: Szarapowa wyjdzie we wtorek na kort [transmisja]
Maria Szarapowa (fot. Getty Images)

Ranking WTA: Radwańska coraz niżej...


Wcześniej dojdzie do spotkania innej Rosjanki, Poliny Monowej, z Niemką Julią Goerges. Transmisja ich meczu zacznie się około godz. 12 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.

Magdalena Rybarikova (Fot. Getty Images) Najważniejsze mecze dnia zostały zaplanowane później na korcie centralnym Stadionu Olimpijskiego. Około godz. 13.30 powinny wyjść Szarapowa oraz Słowaczka Magdalena Rybarikova (transmisja w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej). Rosjanka, triumfatorka pięciu imprez wielkoszlemowych, ostatnio wygrała turniej w Tiencinie.

Był to jej pierwszy tytuł od dwóch lat i pięciu miesięcy. Ta przerwa wynikała oczywiście przede wszystkim z 15-miesięcznego zawieszenia za stosowanie dopingu. Teraz po raz pierwszy po powrocie zagra w ojczyźnie. Dzięki triumfowi w Chinach awansowała na 57. miejsce w rankingu WTA.

Anastasija Pawluczenkowa (Fot. Getty Images) Z grających w Moskwie Rosjanek najwyżej notowana jest Anastasija Pawluczenkowa. Ok. godz. 15.30 zmierzy się z rodaczką Darją Kasatkiną. Ten mecz również będzie można zobaczyć na żywo w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.

Na koniec dnia pojawią się na głównym korcie Kristyna Pliskova i Daria Gavrilova. Ta druga reprezentuje co prawda Australię, ale urodziła się w Moskwie i do 2014 roku grała dla Rosji. Początek transmisji tego spotkania około godz. 19 w SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.

Plan wtorkowych transmisji:
J. Goerges – P. Monowa, ok. godz. 12.00 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej
M. Rybarikova – M. Szarapowa, ok. godz. 13.30 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej
D. Kasatkina – A. Pawluczenkowa, ok. godz. 15.30 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej
Kr. Pliskova – D. Gavrilova, ok. godz. 19.00 w SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej

Kort rozczarowań. Radwańska z najgorszym wynikiem od lat

podobne informacje

Turniej WTA w Moskwie: łzy Goerges po triumfie

Turniej WTA w Moskwie: finalistki w komplecie

Moskwa: porażka Rosolskiej w 1. rundzie debla

Kuzniecowa w WTA Finals! Rozbiła Gavrilovą w finale