tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Uwaga konkurs! Wygraj koszulkę Chelsea lub AS Roma

Przy okazji meczu Chelsea – AS Roma przygotowaliśmy dla Was KONKURS, w którym do wygrania są koszulki obu drużyn od R-GOL.com – największego sklepu piłkarskiego w Polsce.
(fot. TVP)

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Żeby zdobyć koszulkę, trzeba będzie poprawnie odpowiedzieć na pytania zawarte w naszym quizie i jak najszybciej wysłać zrzut ekranu na adres konkursy@tvp.pl. Na screenie musi być widoczna liczba zdobytych punktów oraz tytuł konkursu. Konkurs ruszy w przerwie spotkania Chelsea – Roma.

W mailu poza zrzutem należy również dołączyć klauzulę następującej treści: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)".

Laureatami konkursu będą dwie osoby. Ta, która najszybciej upora się z zadaniem, będzie mogła wybrać koszulkę. Quiz znajdziecie w aplikacji TVP Sport. Laureatów ogłosimy na stronie SPORT.TVP.PL w czwartek 19 października do godziny 12:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

podobne informacje

Chelsea wysłała na wypożyczenie... 31 piłkarzy! Zobacz wszystkich

Marcin Bułka w składzie Chelsea na Premier League

Napastnik Chelsea zagra w Hiszpanii

Patologia w futbolu? 10 przypadków wymuszania transferu