tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Uwaga konkurs! Wygraj koszulkę Chelsea lub AS Roma

Przy okazji meczu Chelsea – AS Roma przygotowaliśmy dla Was KONKURS, w którym do wygrania są koszulki obu drużyn od R-GOL.com – największego sklepu piłkarskiego w Polsce.
(fot. TVP)

APLIKACJA TVP SPORT – JAK POBRAĆ?

Żeby zdobyć koszulkę, trzeba będzie poprawnie odpowiedzieć na pytania zawarte w naszym quizie i jak najszybciej wysłać zrzut ekranu na adres konkursy@tvp.pl. Na screenie musi być widoczna liczba zdobytych punktów oraz tytuł konkursu. Konkurs ruszy w przerwie spotkania Chelsea – Roma.

W mailu poza zrzutem należy również dołączyć klauzulę następującej treści: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)".

Laureatami konkursu będą dwie osoby. Ta, która najszybciej upora się z zadaniem, będzie mogła wybrać koszulkę. Quiz znajdziecie w aplikacji TVP Sport. Laureatów ogłosimy na stronie SPORT.TVP.PL w czwartek 19 października do godziny 12:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

podobne informacje

N'Golo Kante nie chciał kombinować. "Tylko normalna wypłata"

Chciwość bez granic. Dlaczego Chelsea nie chce płacić byłemu trenerowi?

Real Madryt szykuje wielką wymianę. Eden Hazard kuszony

Premier League: Manchester City jak walec, Alvaro Morata bohaterem Chelsea