tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Milik: nie wykluczam wypożyczenia z Napoli

Arkadiusz Milik przechodzi rehabilitację po zerwaniu więzadeł krzyżowych. – Na razie wszystko przebiega prawidłowo. Większość czasu spędzam na lekarskich kozetkach i w gabinetach – powiedział.
Arkadiusz Milik (fot. Getty Images)

Włoska telewizja: Milik ma zimą opuścić Napoli

Milik doznał kontuzji pod koniec września w trakcie meczu Serie A pomiędzy Napoli a SPAL. Do urazu doszło po gwałtownym hamowaniu. Ucierpiało prawe kolano.

Polak niebawem rozpocznie zajęcia w basenie oraz treningi kondycyjne. Pierwsze chwile po kontuzji nie były jednak przyjemne. – Bardzo ważnym aspektem w tym wszystkim jest psychika. Pierwsze dwa tygodnie były najtrudniejsze, ale to już minęło – wyznał.

ARKADIUSZ MILIK (FOT. TWITTER/SSC NAPOLI) – Chciałbym podziękować kibicom za wsparcie, za wiadomości, zdjęcia, które dostawałem. Miłym przeżyciem było, kiedy 60 tys. kibiców na Stadionie Narodowym skandowało moje nazwisko. Dziękuję za to – dodał po chwili Milik.

Po operacji włoskie media zaczęły spekulować, że spędzi rundę wiosenną w innym klubie. Piłkarz potwierdził, że jest w tym ziarno prawdy, ale nic nie jest jeszcze przesądzone.

– Nie wykluczam wypożyczenia do innego klubu. Muszę się nad tym zastanowić wraz z menedżerem i trenerem. Wtedy podejmiemy decyzję. Na razie jest na to za wcześnie. Muszę się wyleczyć – poinformował.

Milik dał się też namówić na wytypowanie pierwszej trójki mundialu 2018. – Na podium znajdą się Polska, Niemcy i Brazylia – zakończył.

Zobacz więcej na WP Sportowefakty

Śmigielski: najlepiej, żeby Milik wrócił tuż przed mundialem
Kontuzja Milika to dla nas katastrofa!
"4-4-2": kontuzja Milika. Co dalej z napastnikiem?

podobne informacje

Znamy skład na mecz z Włochami. Dużo zmian!

Liga Narodów. "La Repubblica": od Bońka do Piątka, czyli o fenomenie Polaków

"W jedenastce jest miejsce dla Arkadiusza Milika". Jerzy Brzęczek niepewny składu

Wybierz skład Polaków na mecz Ligi Narodów z Włochami