tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Golfistka zaproszona na prestiżowy turniej. Wcale nie za wyniki

Paige Spiranac, 24-letnia golfistka i gwiazda Instagrama, została zaproszona jako starter na prestiżowe zawody Dubai Desert Classic, które będą miały pod koniec stycznia.
Paige Spiranac (fot. Instagram)

Taniec na rurze oficjalnym sportem! "Wierzymy w igrzyska"

Spiranac, oględnie rzecz ujmując, nie jest w światowej czołówce golfistek, ale dzięki urodzie i kusym strojom, w których występuje na zawodach, przyciągnęła uwagę fanów i sponsorów.

Amerykanka wygrywała liczne plebiscyty na najpiękniejszą sportsmenkę świata, brała też udział w kilku turniejach z najlepszymi zawodniczkami, co jednak wywoływało sporo kontrowersji.

Tym razem, w Dubaju, będzie pełnić rolę startera, czyli osoby odpowiedzialnej za startowanie gier na polu i udzielaniu wszelkich informacji.

Niedawno Spiranac zabrała głos w sprawie zmiany dress codu golfistek podczas turniejów. Według nowych ustaleń federacji panie nie mogą ubierać leginsów, krótkich spódniczek i koszulek z głębokim dekoltem. – To uderza w prawa kobiet i może zahamować rozwój golfa. Przepis o grze z głębokim dekoltem jest niejasny. Zawodniczki z większymi piersiami będą musiały ubierać bardziej obcisłe koszulki, co spowoduje ograniczenie ruchów – powiedziała nie kryjąc oburzenia.

Zobaczcie piękną golfistkę w akcji:

Post udostępniony przez Paige Spiranac (@_paige.renee)

Post udostępniony przez Paige Spiranac (@_paige.renee)

fot. Instegram.com
fot. Instagram.com
fot. Instagram.com
fot. Instagram.com