tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Lewandowski bliżej Realu? Media: doradca ma zielone światło

Nowe wieści dotyczące przyszłości Roberta Lewandowskiego. Jego odejście z Bayernu Monachium jest coraz bliższe – informuje portal geiletore.de, powołując się na hiszpański dziennik "As". Reprezentant Polski miał upoważnić swojego doradcę do załatwienia formalności związanych z przejściem do Realu Madryt.
Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

Niemieckie media: duet "Robbery" zostanie rozbity

Mecze Pucharu Niemiec w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej

"Lewy" miał zlecił swojemu otoczeniu przygotowanie w ciągu kilku miesięcy przejścia do Królewskich. Zaplanowanych miało już zostać wiele spotkań, które pozwolą obu stronom ustalić szczegóły finansowe transferu.

Oznaczałoby to, że Polak nie wypełni kontraktu z Bayernem, który przewiduje, że napastnik będzie grał w drużynie mistrza Niemiec do 2021 roku.

W minionych tygodniach Lewandowski ostro krytykował aktualnego pracodawcę. Klubowi dostało się od reprezentanta Polski m.in. za politykę transferową i przygotowania do obecnego sezonu.

Niedawno drużynę Bayernu przejął Jupp Heynckes, który zastąpił Włocha Carlo Ancelottiego. W trzech spotkaniach pod jego wodzą Bawarczycy zdobyli komplet punktów.

Bawarska potęga. Najlepsza jedenastka Bayernu Monachium

podobne informacje

Puchar Niemiec: na kłopoty Robert Lewandowski. Bayern awansował dzięki Polakowi

Julen Lopetegui nalega na transfer napastnika. Szansa dla Lewandowskiego

Zachwyty nad "Lewym". "To dlatego Bayern nie dał mu odejść"

"Lewy zmartwychwstał". Media zachwycone Polakiem