tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Maskotka Bayernu w studiu NBA. Shaq zaskoczony, Barkley obrażony

Berni – miś będący maskotką Bayernu Monachium – jest w trakcie tournee po Stanach Zjednoczonych. Nie omieszkał wpaść do studia NBA, gdzie wręczył prezenty m.in. Shaquille'owi O'Nealowi i Charlesowi Barkleyowi.
Fot. Getty Images/ Youtube/NBA on TNT

"Bramka marzenie Lewandowskiego", "Niedobre wnioski dla Bundesligi"

Berni jeździ po USA, gdzie odwiedza mieszkających za Oceanem kibicow monachijczyków. W przerwie między tymi spotkaniami wpadł także do studia telewizji TNT, w której emitowany jest program o NBA.

Prowadzący Ernie Johnson Jr. zapowiedział wizytę specjalnego gościa. Siedzący obok niego Kenny Smith, dwukrotny mistrz NBA z Houston Rockets, nie był zdziwiony, gdy usłyszał hasła "Berni" i "Bayern Monachium". Co innego Shaq i Barkley.

Po ich minach widać było, że nie bardzo kojarzą, o co chodzi. Zwykle wiodący prym O'Neal tym razem kompletnie zamilkł. Pozostałe trio porównywało przyniesione przez misia trofeum za zdobycie Ligi Mistrzów do pucharu Larry'ego O’Briena dla mistrzów NBA.

Berni wręczył wszystkim panom koszulki Bayernu, ale na sugestię, że może Barkley mógłby poprosić o większą, zaprzeczył. Jak można zrozumieć z jego ruchów i gestu klepania się po brzuchu, rozmiaru dla mistrza olimpijskiego z 1992 i 1996 roku nie ma. Tu dodać trzeba, że Barkley często jest w programie wyśmiewany z powodu swojej tuszy.