tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Mourinho obrażony na Manchester? "Rozmawiał z PSG"

Frustracja Jose Mourinho narasta. Portugalczyk jest rozczarowany działaniami zarządu Manchesteru United, który nie sprowadził mu w letnim oknie transferowym Ivana Perisicia za 50 milionów funtów. Wszystkiemu przygląda się PSG, które niebawem chce podać menedżerowi pomocną dłoń i sprowadzić go do Paryża.
Jose Mourinho (fot. Getty Images)

Młody Urugwaj. Nadciąga wysoka fala...

Mourinho prowadzi Manchester United od końca maja 2016 roku. Od tamtej pory klub przeznaczył na wzmocnienia ponad 300 milionów funtów. Dla szkoleniowca to jednak za mało. Według ESPN, jego życzenia transferowe przestałyby być dla zarządu priorytetem. Mourinho najpierw ma uszczuplić kadrę, a dopiero potem udać się na następne zakupy.

(fot. Getty Images) Sytuację trenera w angielskim klubie monitoruje PSG. Według angielskiego dziennika The Sun, Francuzi już kontaktowali się z agentami Mourinho. On sam dolewa oliwy do ognia, nie szczędząc im komplementów. – Mój syn mieszka w Londynie. Ostatnio zamiast pójść na mecz Manchesteru, to pojechał do Francji na spotkanie PSG. Wszystko w Paryżu jest wyjątkowe. Magia, młodość… to coś fantastycznego – powiedział w programie Telefoot.

Oko w oko extra: Artur Boruc