tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Joanna Marks: NEO kiedy przegrywa chce grać więcej i więcej

Joanna Marks prywatnie jest partnerką Filipa „NEO” Kubskiego. Od kilku miesięcy jest również zatrudniona w Virtus.pro. W kilkuminutowym wywiadzie opowiedziała więcej o swojej roli w organizacji, przeszłości oraz „Złotej Piątce”.
(fot. Virtus.pro)NEO reprezentuje barwy Virtus.pro od stycznia 2014 roku, kiedy to został zwerbowany wraz ze swoimi kompanami. Okazuje się, że obecnie również jego partnerka stanowi część rosyjskiej organizacji. Wedle relacji, przed kilkoma miesiącami została zatrudniona w charakterze redaktorki zajmującej się oficjalną stroną internetową klubu.

Joanna Marks została przedstawiona jako członek zespołu podczas wywiadu, który ukazał się na kanale YouTube należącym do Virtus.pro. Podczas rozmowy rzuciła więcej światła na swoją karierę, a także opowiedziała o kulisach rozpoczęcia znajomości z Filipem. Dla polskich fanów CS:GO najatrakcyjniejsze niewątpliwie były wzmianki dotyczące postawy NEO oraz funkcjonowania całego zespołu.

Filip nigdy nie miał myśli o tym, żeby odejść, ponieważ nie rozważa żadnych innych opcji niż granie. On po prostu chce grać... i wygrywać. Oglądam jego grę każdego dnia. Kiedy przegrywa, chce grać więcej i więcej. Po 8-godzinnym treningu, czasem po przegranym meczu online, on dalej idzie na aima, albo deathmatch, tylko po to, żeby kogoś zabić.. żeby zdobyć kolejne fragi – powiedziała Joanna Marks. Ta relacja doskonale oddaje ducha walki reprezentanta najbardziej utytułowanej polskiej formacji.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej. Rozmowa została przeprowadzona w języku angielskim, lecz istnieje możliwość włączenia polskich napisów.