tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Dokument o jednym z najlepszych graczy CS:GO

Portal VaKarM udostępnił film dokumentalny, którego bohaterem jest jeden z najlepszych graczy CS:GO we Francji i na świecie – Richard "shox" Papillon. Film został wyprodukowany przez Guillaume "bomoxa" Fleury'ego.
shox (fot. Facebook)

Richard "shox" Papillon jest jednym z najbardziej utalentowanych francuskich graczy CS:GO. W 2013 roku zajął zaszczytne 3. miejsce w rankingu najlepszych graczy świata portalu HLTV.org. Wtedy występował jeszcze pod banderą VeryGames. Aktualnie shox reprezentuje barwy G2, które w światowym rankingu HLTV.org okupuje 3. lokatę.

E-Ampy pod patronatem medialnym TVP Sport

Film dokumentalny o Papillonie nosi tytuł „L'Histoire d'une Légende", co po polsku oznacza "Podróż Legendy". Film skupia się na karierze shoxa, zaczynając od jego pierwszych kroków, kończąc na obecnych poczynaniach gracza. Materiał powstawał rok, a w samym filmie oprócz shoxa zobaczymy także m.in. Edouarda "SmithZza" Dubourdeaux, wieloletniego kolegę z drużyny Papillona.

Film możecie zobaczyć poniżej. Całość została nakręcona w języku francuskim, ale jest możliwość włączenia angielskich napisów.