tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Przed nami półfinały IEM Oakland 2017

Znamy już wszystkich półfinalistów Intel Extreme Masters Oakland. W walce o tytuł mistrzowski pozostały ekipy SK, NiP, Cloud9 i FaZe. Pierwszy mecz półfinałowy już w sobotę.
(fot. Facebook)

Po zakończeniu fazy grupowej gracze Ninjas in Pyjamas oraz FaZe Clan automatycznie zostali rozlosowani w półfinale turnieju, ze względu na zdobycie pierwszego miejsca w swoich grupach. Cztery zespoły zmierzyły się z kolei w ćwierćfinale, z których awansowały SK oraz Cloud9.

Astralis ukarane przez organizatorów IEM Oakland

Pierwsze starcie ćwierćfinałowe odbyło się pomiędzy reprezentantami SK Gaming oraz OpTic. Brazylijczycy nie mieli większych problemów z przeciwnikiem i dość szybko uporali się z drużyną Adama „friberga” Friberga. Cloud9 nie miało lekkiej przeprawy z Gambit. Amerykanie musieli się mocno napracować, aby pokonać zwycięzców PGL Major Kraków.

Półfinał rozpocznie się od pojedynku SK Gaming z Ninjas in Pyjamas. Szwedzi są słabsi „na papierze”, ale to oni zakończyli grupę na pierwszym miejscu. Spotkanie odbędzie się o 22.00. W drugim meczu będziemy mogli oglądać starcie FaZe z Cloud9. Amerykanie z pewnością dadzą z siebie wszystko, zwłaszcza, że grają przed własną publicznością. To spotkanie zaplanowane jest na godzinę 1.50.

Łozo: chcę wejść w świat internetowy
Major w Krakowie co roku? "Chcemy tutaj wracać!"
Hayabusa: Virtusi muszą przyzwyczaić się, że CS poszedł do przodu
Weteran e-sportu: igrzyska potrzebują gier komputerowych
Izak: chcę wspierać polską scenę Counter-Strike’a

podobne informacje

NiP zwycięzcą IEM Oakland!

Znamy finalistów IEM Oakland

Astralis ukarane przez organizatorów IEM Oakland