tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Kamil Jóźwiak przedłużył kontrakt z Lechem Poznań do 2019 roku

Kamil Jóźwiak przedłużył kontrakt z Lechem Poznań do końca czerwca 2019 roku. Umowa zawiera klauzulę przedłużenia o kolejne dwa lata. Niespełna dwa tygodnie temu władze Lecha oznajmiły, że 19-letni pomocnik odejdzie po zakończeniu obecnego sezonu.
(fot. Getty Images)

Rozczarowujący mecz w Lubinie

Wcześniej negocjacje pomiędzy młodym zawodnikiem a klubem trwały kilka tygodni i zakończyły się fiaskiem. Lech kilkanaście dni temu wydał stosowany komunikat, że piłkarz odejdzie z zespołu. Jóźwiak w ostatnim czasie praktycznie nie pojawiał się na boisku.

– To bardzo dobra informacja. Po ogromnym zamieszaniu sprzed kilku tygodni i zerwaniu rozmów z przedstawicielem piłkarza, Kamil przyszedł do nas sam i zaproponował porozumienie. Doszliśmy do niego szybko, a w rozmowach uczestniczył on sam i jego ojciec – powiedział wiceprezes Kolejorza Piotr Rutkowski cytowany na oficjalnej stronie klubowej.

Jóźwiak w niebiesko-białych barwach rozegrał do tej pory 29 spotkań. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu był wypożyczony do pierwszoligowego GKS Katowice.

Łapiński: jak Wójcik motywował, to fruwaliśmy pod sufitem!
Świerczewski o Wójciku: odszedł wspaniały człowiek