tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Konkurs! Wygraj koszulkę Juventusu lub Barcelony

W przerwie środowego meczu Juventus – Barcelona w Lidze Mistrzów przygotowaliśmy dla Was KONKURS, w którym do wygrania są koszulki obu drużyn od R-GOL.com – największego sklepu piłkarskiego w Polsce.
Te koszulki możecie wygrać w naszym konkursie! (fot. SPORT.TVP.PL)

Aplikacja TVP Sport – zobacz jak pobrać

Żeby zdobyć koszulkę, trzeba poprawnie odpowiedzieć na pytania zawarte w naszym QUIZIE KONKURSOWYM o obu zespołach (pojawi się w aplikacji TVP Sport w przerwie meczu Juventus – Barcelona) i jak najszybciej wysłać zrzut ekranu na adres konkursy@tvp.pl. Na screenie musi być widoczna liczba zdobytych punktów oraz tytuł konkursu. Należy również dołączyć klauzulę następującej treści:

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)"

Laureatami konkursu będą dwie osoby. Ta, która najszybciej upora się z zadaniem, będzie mogła wybrać koszulkę. Do wyboru będą egzemplarze koszulek Juventusu i Barcelony w rozmiarze "L".

Uwaga: Quiz znajdziecie w aplikacji TVP Sport w przerwie meczu Juventus – FC Barcelona (transmisja od godz. 20.20 w TVP1, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport). Laureatów ogłosimy na stronie SPORT.TVP.PL w czwartek 23 listopada. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU