tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Konkurs! Wygraj zestawy książek sportowych!

W środę przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie zestaw książek sportowych Wydawnictwa Sine Qua Non. Poniżej szczegóły.
fot. TVP

Aplikacja TVP Sport – zobacz jak pobrać

Żeby zdobyć nagrody, trzeba poprawnie odpowiedzieć na pytania zawarte w naszym QUIZIE KONKURSOWYM w aplikacji TVP Sport i jak najszybciej wysłać zrzut ekranu na adres konkursy@tvp.pl. Na screenie musi być widoczna liczba zdobytych punktów oraz tytuł konkursu. Należy również dołączyć klauzulę następującej treści:

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)"

Laureatami konkursu będą trzy osoby, które najszybciej poprawnie rozwiążą quiz. Zwycięzców podamy w czwartek, 7 grudnia.

Uwaga: Quiz znajdziecie w aplikacji TVP Sport o godz. 18:00.

Do wygrania będą zestawy:

Zestaw 1

Barca. Ilustrowana historia FC Barcelony
Walki stulecia. Bohaterowie wielkiego boksu
Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra
Stephen Curry. Potrójne oblicze

Zestaw 2
Piękna gra. Piłka nożna w obrazkach
Walki stulecia. Bohaterowie wielkiego boksu
Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra
Stephen Curry. Potrójne oblicze

Zestaw 3
Piękna gra. Piłka nożna w obrazkach
Walki stulecia. Bohaterowie wielkiego boksu
Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra
Stephen Curry. Potrójne oblicze

REGULAMIN KONKURSU

"Barca. Ilustrowana historia FC Barcelony"
Magia Barçy zaklęta w fotografii. Znana z wysublimowanego stylu gry. Kojarzona z legendarnymi postaciami. Zapamiętana ze spektakularnych triumfów. Dbająca o piękne dziedzictwo. Po prostu Barça. Coś więcej niż klub.

Ta książka wyjaśnia jej fenomen: zaangażowanie fanów, wielkość piłkarzy oraz przywiązanie do katalońskiej kultury. Wszystko to, co sprawia, że FC Barcelona jest wyjątkowa, jedyna. Niepowtarzalna.

"Piękna gra. Piłka nożna w obrazkach"
Kto strzelił najszybszego hat tricka?
Gdzie znajduje się najstarszy klub piłkarski na świecie?
Jaki tatuaż ma Messi na lewej łydce?
Kto jest rekordzistą świata w żonglowaniu piłką?

Piękna gra sprawdza statystyki i bierze pod lupę najlepszych piłkarzy na świecie. Poznaj fascynujące futbolowe fakty i ciekawostki z całego globu.

"Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra. Autobiografia"
Szczera, zabawna, sentymentalna, zakulisowa…

Patriotyczne przemowy motywacyjne Bogdana Wenty, Michał Jurecki naśladujący klakiera, Mariusz Jurasik, który zaginął w Pałacu Prezydenckim, kucharz Sławek Szmal i wielka impreza z siatkarzami po odpadnięciu z turnieju olimpijskiego.

Kto mógł pokazać reprezentację piłkarzy ręcznych od kuchni lepiej niż jej kapitan? Grzegorz Tkaczyk opowiada o rewolucji, jaką przeszedł szczypiorniak w Polsce, zdradza kulisy zdobycia wicemistrzostwa świata i szuka przyczyn olimpijskiej porażki w Pekinie. Ale nie tylko.

"Stephen Curry. Potrójne oblicze"
Kiedy w 2009 roku startował w drafcie, jego matka dopytywała Steve’a Kerra, czy syn w ogóle ma szansę trafić do NBA. Nikt nie mógł się spodziewać, że wybór Stephena Curry’ego będzie jedną z najlepszych decyzji w historii Golden State Warriors i do tego stopnia odmieni losy ligowego outsidera.

"Niech nie zwiedzie was ten uśmiech" – przestrzega dziś LeBron James. Wie, co mówi, bo choć Steph nie jest ani najsilniejszy, ani najwyższy, ma coś, co cechuje wielkich mistrzów: instynkt zabójcy ujawniający się w decydujących momentach.

Odkrywcza, zaskakująca, napisana z reporterskim zacięciem książka. Niezwykła biografia zawodnika, który dla rzutów za trzy stał się tym, kim Michael Jordan dla slam dunków, a Magic Johnson dla asyst. To po prostu trzeba przeczytać!

"Walki stulecia. Bohaterowie wielkiego boksu"
Legendarne pojedynki, najsłynniejsi pięściarze, niezwykłe historie. Rewolwer wycelowany w Muhammada Alego. Pięściarz, który w czasie jednego pojedynku przyjął blisko 1200 ciosów. Niesamowita runda, podczas której bokser siedem razy podnosił się z desek, po czym jednym ciosem wyrzucił poza liny samego Jacka Dempseya.

Przenieś się w fascynujący świat wielkiego boksu. Zajrzyj za kulisy legendarnych pojedynków i poznaj mnóstwo anegdot także na temat polskich mistrzów: Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Dariusza Michalczewskiego. "Walki stulecia" to książka, jakiej jeszcze nie było. To po prostu trzeba przeczytać!