tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Hubert Błaszczyk

Prezes PZT: Radwańska zagra na Stadionie Narodowym

– 16 września na Stadionie Narodowym organizujemy Narodowy Dzień Tenisa. Rozłożymy 50 kortów do mini tenisa, na których będą grały dzieci z 50 ośrodków, uczestniczących w programie upowszechniania. Zostanie zbudowany kort centralny. Na nim dyscyplinę będą promować Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot – nasi najlepsi tenisiści – powiedział Mirosław Skrzypczyński, prezes Polskiego Związku Tenisowego.
Maciej Łuczak, Hubert Błaszczyk

Iwański: tenisowe życie w Polsce jest na śmiesznym poziomie

– Żeby w obecnej chwili robić wielkie wyniki, szczególnie w wieku 29 lat, trzeba bardzo mocno trenować, a przede wszystkim szukać nowych rozwiązań. Domyślam się, że w kontrze dostanę słowa, że "my dalej szukamy, próbujemy" – powiedział o Agnieszce Radwańskiej, Tomasz Iwański – były trener Nadii Pietrowej i aktualny Kamila Majchrzaka.
Maciej Łuczak, Hubert Błaszczyk

Kamil Majchrzak: nie mamy tak lekko jak koledzy z Zachodu [WIDEO]

– Takie zwycięstwa jak nad Blazem Rolą budują, są bardzo cenne. Oby jeszcze mi się wiele takich wygranych przydarzyło, bo to są niesamowite emocje, nie do opisania – powiedział Kamil Majchrzak w rozmowie ze SPORT.TVP.PL. Z reprezentantem Polski w Pucharze Davisa porozmawialiśmy o finansach w tenisie, warunkach do treningu i grze w kadrze.
Więcej