tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Donnarumma: nigdy nie mówiłem o "przemocy psychicznej"

W Mediolanie wrze wokół Gianluigiego Donnarummy. Ostatnie zamieszanie medialne z bramkarzem Milanu w roli głównej sprawiło, że przeciw niemu obrócili się kibice. Głos w sprawie zabrał zawodnik.
Gianluigi Donnarumma (fot. Getty Images)

Serce czy rozum – jaka przyszłość czeka Błaszczykowskiego?

Podczas wygranego przez Milan 3:0 spotkania z Chievo Werona na trybunach pojawił się transparent. Kibice napisali – "przemoc psychiczna to 6 milionów euro rocznie i brat pasożyt w klubie? Idź już, skończyła się cierpliwość", odnosząc się do medialnych informacji o chęci zerwania kontraktu przez Donnarummę. Według prasy zawodnik miał się skarżyć na "przemoc psychiczną" podczas podpisywania nowej umowy z klubem, a przy samym akcie miało nie być ani jego prawnika, ani agenta – Mino Raioli.

(fot. Instagram/gigiodonna99)

Sprawę na Instagramie wyjaśnił osiemnastolatek, który w meczu z Chievo uronił łzy. "To był zły wieczór, nie oczekiwałem tego. Nigdy nie powiedziałem ani nie napisałem, że stosowano wobec mnie przemoc psychiczną, gdy podpisywałem kontrakt. Mimo wszystko nie mogę się doczekać kolejnego meczu. Forza, Milan!" – napisał na Instagramie Donnarumma.

TOP 10: najpiękniejsze gole Barcelony w sezonie 2015/16

podobne informacje

Kto największą nadzieją futbolu? Nominacje "France Football" dla młodych gwiazd

W rytmach Queen i The Rolling Stones. Muzyczne zajęcia włoskiej kadry

Interwencja życia "SuperGigio". Napoli coraz dalej od Scudetto...

Allegri: Donnarumma w Juve? Mamy Szczęsnego...