tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Cristiano chce dorównać Messiemu, tym razem w…

Cristiano Ronaldo ma nieskończony apetyt w niemal każdym aspekcie. Na boisku chce strzelać jak najwięcej goli, zdobywać wszystkie możliwe trofea i otrzymywać indywidualne laury. Portugalczyk chce być też najlepiej opłacanym zawodnikiem na świecie.
Cristiano Ronaldo (fot. Getty Images)

Lewandowski ma rywala. Bayern wydał 12 milionów

Cristiano Ronaldo uważa, że jest najlepszym piłkarzem na świecie. Nie bez powodu – dostał Złotą Piłkę za rok 2017, w którym wygrał z Realem Madryt aż pięć trofeów. Dlatego Portugalczyk chce zarabiać najwięcej na świecie, informuje "Marca". Przypomnijmy, że w zeszłym roku przedłużył kontrakt do 2021 roku, dzięki czemu zarabia 21 milionów euro netto za sezon.

Kłopot w tym, że na większą gażę mogą liczyć Neymar i Lionel Messi. Ronaldo szczególnie zazdrości temu drugiemu, który po odnowieniu umowy z Barceloną ma inkasować rocznie około 50 milionów euro. Celem Portugalczyka jest zarabianie większych pieniędzy i o to prosi włodarzy Realu.

Po finale klubowych mistrzostw świata prezes klubu, Florentino Perez, powiedział – Ten, kto kwestionuje Cristiano Ronaldo, kwestionuje też Real Madryt. Na Santiago Bernabeu nie planują dawać kolejnej podwyżki Portugalczykowi. Ten jednak jest zdeterminowany, aby być najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie.

KMŚ, finał: Real Madryt – Gremio (skrót)