tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Sekret Hamiltona ujawniony... Mercedes wyciągnie konsekwencje?

Lewis Hamilton w najbliższym czasie może odebrać telefon od władz Mercedesa. Wszystko przez nieuwagę znajomego kierowcy – aktora Andrew Bachelora, który na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać… spersonalizowane Ferrari Brytyjczyka.
Lewis Hamilton (L) i jego LaFerrari (fot. Getty Images/Instagram)

Formuła 1: niepewny los Raikkonena w Ferrari

Hamilton czwarty raz w historii został mistrzem świata w Formule 1. Ostatnie trzy triumfy odniósł z Mercedesem, wygrywając rywalizację z kierowcą Ferrari – Sebastianem Vettelem. Mimo to znalazł miejsce w garażu dla auta wyprodukowanego przez jedną z kultowych marek, z którą na co dzień rywalizuje.

Włosi spersonalizowali dla niego model LaFerrari, który został zaprezentowany w 2013 roku. Pewnie ta informacja długo byłaby ukrywana, gdyby nie Bachelor – znany przede wszystkim pod pseudonimem "Kingbach". Opublikował dwa zdjęcia na Instagramie, na których widać wcześniej wspomniane auto, a także imię i nazwisko Brytyjczyka obok jednego z foteli.

LaFerrari jest jednym z bardziej prestiżowych modeli ze względu na niewielką liczbę wyprodukowanych modeli – jedynie 499. W tej chwili za jeden z nich trzeba zapłacić około milion funtów. Innymi posiadaczami tego samochodu są m.in. bokser Floyd Maywether i piosenkarz Justin Bieber.

(fot. Instagram/Kingbach)

podobne informacje

Formuła 1: Mick Schumacher zostanie kierowcą Scuderia Ferrari

Rodzina Schumachera wydała oświadczenie: Michael jest w najlepszych rękach

Formuła 1: nie ma mocnych na Hamiltona. Brytyjczyk wygrał GP Brazylii

Formuła 1: Raikkonen za zaostrzeniem kar za niebezpieczną jazdę