1
:
6
0:4
66'Benjamin Bourigeaud

Kolejny koncert PSG. Gole jak z podwórka

PSG rozbiło na wyjeździe Rennes 6:1 (4:0) i awansowało do 1/16 finału Pucharu Francji. Po dwa gole strzelili Neymar, Angel Di Maria oraz Kylian Mbappe. Transmisje z rozgrywek w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.
Puchar Francji: Rennes – PSG 1:6 (skrót)
Neymar (fot. PAP/Panoramic)

WOJNA NA SŁOWA. MOURINHO WYCIĄGNĄŁ KORUPCYJNĄ PRZESZŁOŚĆ CONTE

W grudniu w lidze PSG wygrało z Rennes 4:1 – piłkarze Unaia Emery'ego prowadzili po 17 minutach 2:0, a na listę strzelców wpisali się Neymar i Mbappe. Minęły trzy tygodnie, paryżanie ponownie zawitali na Roazhon Park i ponownie po 17 minutach mieli dwa gole zapasu. I to po trafieniach tych samych piłkarzy!

PSG przed przerwą wręcz ośmieszyło rywali, a bramki na 2:0 i 4:0 przypominały trafienia z treningów. Neymar i spółka mogli zejść do szatni z jeszcze większą przewagą, ale w kilku sytuacjach gospodarzom dopisało szczęście. Po przerwie kibice byli świadkami znacznie gorszego widowiska. Początkowo faworyci spuścili z tonu, ale po wykorzystanym rzucie karnym przez Benjamina Bourigeaud ponownie podkręcili tempo i ostatecznie zwyciężyli 6:1.

W ostatnim spotkaniu 1/32 finału rozgrywek RC Lens podejmie w poniedziałek US Boulogne. Transmisja od 20:55 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Puchar Francji: jak na treningu! Piłkarze PSG zabawili się z rywalami [WIDEO]
Puchar Francji: Rennes – PSG (mecz)