tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Pompa Team rozwiązuje główny skład CS:GO

Początek roku 2018 to czas nowych kontraktów i końca wielu karier. W nocy 8 stycznia przedstawiciele Pompa Team poinformowali o rozwiązaniu drużyny głównej CS:GO. Przyczyną jest odejście jednego z zawodników.
ponczek (fot. Facebook)

Były zawodnik Starcraft II: gra zmierza w złym kierunku


Organizacja Pompa Team poinformowała o rozwiązaniu składu swojej głównej drużyny CS:GO. Przyczyną ma być zmiana barw jednego z zawodników, Patryka "Ponczka" Witesa.

Jak głosi post na Facebooku: Dziś dowiedzieliśmy się, że Patryk "ponczek" Wites zmienia barwy i już nie będzie grał dla naszej organizacji... nie będziemy ukrywać, że ta decyzja Patryka jest dla nas, jak i dla reszty drużyny równoznaczna z rozwiązaniem głównego składu CS:GO.
Dziękujemy za wszystko:
Patryk "ponczek" Wites
Konrad 'koyot' Hadała
Kacper 'darko' Ściera
Dawid "lunAtic" Cieślak
i oczywiście życzymy wam dalszych sukcesów na polskiej i zagranicznej scenie e-sportowej.


Skład CS:GO organizacji Pompa Team nie miał najdłuższego stażu w Polsce, niemniej jednak w samym 2017 roku aż ośmiokrotnie stał na podium w takich turniejach jak: Puchar Polski Cybersport, LP Częstochowa, Gamer Lan Rzeszów, GG League Poznań, CEVO Main oraz awanse do do ESEA Main, GG PACT Challenge czy GOCL.

Pompa Team na razie nie zapowiada uruchomienia nowego składu, a Patryk "ponczek" Wites nie ujawnił jeszcze, z jaką organizacją podpisze kontrakt.