Festiwal goli w sparingu Bayernu. "Lewy" poza kadrą

Bayern Monachium pokonał Sonnenhof Grossaspach 5:3 w meczu towarzyskim rozegranym w Monachium. W meczowej kadrze zabrakło Roberta Lewandowskiego. Polak wrócił już do treningów , ale sztab szkoleniowy pozwolił mu tylko na 45 minut zajęć we wtorek.
Robert Lewandowski (fot. Getty)

Wagner i Lewandowski razem na boisku? "Zmienimy formację"

Trzecioligowiec postawił bardzo trudne warunki monachijczykom. Do przerwy było 1:1. Wynik otworzył Kingsley Coman, ale na pięć minut przed przerwą wyrównał Saliou Sane.

Wymiana ciosów trwała do stanu 3:3. W końcówce losy spotkania rozstrzygnął dwoma trafieniami Franck Ribery. Francuz zakończył sparing z trzema golami.

W Bayernie zabrakło nie tylko narzekającego na uraz rzepki Lewandowskiego. W kadrze meczowej nie było też Matsa Hummelsa i Joshuy Kimmicha. Wciąż nie wiadomo czy reprezentant Polski wystąpi w piątkowym spotkaniu Bundesligi przeciwko Bayerowi Leverkusen.

Bayern – Sonnenhof Grossaspach 5:3 (1:1)
Bramki: Coman (33'), Muller (50'), Ribery (59', 63', 70') – Sane (40'), Sohm (56'), Rodriguez (61')