tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Sonik gościem "Zgody na futbol". "Dakar jak mundial i igrzyska"

"Zgoda na futbol" to nowy program lifestylowy, który ukazuje się na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Gośćmi Roberta El Gendy'ego będą piłkarze, lekkoatleci, kolarze, trenerzy czy gwiazdy show biznesu. W czwartym odcinku pojawił się Rafał Sonik, który opowiedział o przygotowaniach do Rajdu Dakar oraz swoich związkach z futbolem.
Sonik gościem "Zgody na futbol" (zwiastun)

Sonik to niezwykle utytułowany quadowiec, który zwyciężył w Rajdzie Dakar w 2015 roku. Ponadto sześciokrotnie sięgał po Puchar Świata FIM. 51-latek osiąga sukcesy nie tylko w sporcie, ale też biznesie.

– Można tę imprezę porównać do mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich – powiedział. – To dla mnie dziesiąty Rajd Dakar. Teren już mnie nie zaskoczy, ale pogoda zawsze może to zrobić – dodał po chwili.

W programie pojawiać się będą nie tylko sportowcy. W kolejnych odcinkach ujrzymy m.in. Andrzeja Wronę, Michała Kwiatkowskiego i Norbiego.

Premiera czwartek odcinka w 10 grudnia na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny konkurs. Do wygrania będzie koszulka reprezentacji Polski. Aby ją otrzymać trzeba będzie odpowiedzieć jak najszybciej na pytanie konkursowe. Szczegóły w środę!

Magazyn "Zgoda na futbol". Jakub Przygoński (odc. 3)
Magazyn "Zgoda na futbol". Agata Biernat (odc. 2)
Magazyn "Zgoda na futbol". Konrad Bukowiecki (odc. 1)

podobne informacje

Ronaldo vs. Higuain w Superpucharze Włoch. Kolejna okazja do zemsty

Walter Hofer o Pucharze Świata w Zakopanem: bałem się, że dojdzie do tragedii

Borussia Dortmund nie będzie więcej sprzedawać piłkarzy do Bayernu Monachium

Manny Pacquiao vs Adrien Broner w TVP. "Kibice będą mieli dobrą zabawę"