tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Sonik gościem "Zgody na futbol". "Dakar jak mundial i igrzyska"

"Zgoda na futbol" to nowy program lifestylowy, który ukazuje się na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Gośćmi Roberta El Gendy'ego będą piłkarze, lekkoatleci, kolarze, trenerzy czy gwiazdy show biznesu. W czwartym odcinku pojawił się Rafał Sonik, który opowiedział o przygotowaniach do Rajdu Dakar oraz swoich związkach z futbolem.
Sonik gościem "Zgody na futbol" (zwiastun)

Sonik to niezwykle utytułowany quadowiec, który zwyciężył w Rajdzie Dakar w 2015 roku. Ponadto sześciokrotnie sięgał po Puchar Świata FIM. 51-latek osiąga sukcesy nie tylko w sporcie, ale też biznesie.

– Można tę imprezę porównać do mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich – powiedział. – To dla mnie dziesiąty Rajd Dakar. Teren już mnie nie zaskoczy, ale pogoda zawsze może to zrobić – dodał po chwili.

W programie pojawiać się będą nie tylko sportowcy. W kolejnych odcinkach ujrzymy m.in. Andrzeja Wronę, Michała Kwiatkowskiego i Norbiego.

Premiera czwartek odcinka w 10 grudnia na stronie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny konkurs. Do wygrania będzie koszulka reprezentacji Polski. Aby ją otrzymać trzeba będzie odpowiedzieć jak najszybciej na pytanie konkursowe. Szczegóły w środę!

Magazyn "Zgoda na futbol". Jakub Przygoński (odc. 3)
Magazyn "Zgoda na futbol". Agata Biernat (odc. 2)
Magazyn "Zgoda na futbol". Konrad Bukowiecki (odc. 1)

podobne informacje

NHL. Tomas Plekanec golem uświetnił tysięczny występ

Neymar: w meczach Brazylii z Argentyną nigdy nie ma faworyta

El. Euro U21. Polska zagra z Gruzją w ostatnim meczu

Prawie 10 godzin bez gola! Robert Lewandowski pod lupą