tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Pierwszy krok. Real nawiązał kontakt z Hazardem

Coraz więcej mówi się o transferze Edena Hazarda do Realu Madryt. Media donoszą, że Królewscy skontaktowali się już w tej sprawie z przedstawicielami piłkarza. Belg nie chce przedłużać umowy z Chelsea...
Eden Hazard (fot. Getty Images)

Hazard odmówił Chelsea. Czeka na Real

Jak twierdzi francuskie radio Monte Carlo, Hazard jest bliżej przenosin do Madrytu. Umiejętności Belga wysoko ceni Zinedine Zidane, a to może okazać się kluczowe przy przeprowadzeniu transferu. Hazard w ostatnich miesiącach nie zaakceptował dwóch propozycji przedłużenia kontraktu, które złożyła Chelsea.

Umowa Belga obowiązuje do czerwca 2020 roku. Według doniesień mediów, The Blues zaoferowali piłkarzowi zarobki, które uczyniłyby go najlepiej opłacanym w Premier League. Hazard miałby zarabiać 17,6 mln euro rocznie.

Zawodnik nie przystał jednak na te warunki. Media nie mają wątpliwości, że czeka na ruch Realu. Już kilkakrotnie mówił o podziwie, jakim darzy madrycki klub.

Niedawno spekulacje podsycił jeszcze Thierry Hazard, ojciec zawodnika. – Eden chce mieć możliwość przejścia do Królewskich, gdyby pojawiła się taka szansapowiedział w grudniu na temat odrzucenia oferty od Chelsea.

podobne informacje

Real idzie śladami Barcelony. Kolejne wzmocnienie Królewskich

Królestwo dezorganizacji, czyli hiszpański futbol w pigułce

Mundial 2018. Kuriozalna dymisja! Hiszpanie bez trenera

Mundial 2018. Sensacyjne wiadomości z Hiszpanii. Nagła zmiana trenera?