tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Małysz o filmach Ziobry: to jest dziecinada

Trwa "telenowela" z Janem Ziobro w goli głównej. Były skoczek narciarski opublikował w poniedziałek kolejny film na Facebooku, w którym wywołał do tablicy m.in Adama Małysza. Wywołało to reakcję dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego. "Informuję, że nie będę więcej brał udziału w jego błazenadzie i wypowiadał się na jego temat w internecie czy za pośrednictwem mediów" – napisał.
fot. TVP

Ziobro odpowiedział Małyszowi. "Niech pan nie straszy..."

Ziobro w trzeciej części "Historii prawdziwej – ciąg dalszy" odniósł się do wywiadów Małysza. "Orzeł z Wisły" prosił, by brązowy medalista z Falun podał nazwiska osób, którego go dyskryminowały.

– Może pan powiedziałby nazwiska ludzi, którzy próbowali mnie zniszczyć? Bardziej leży to w pana gestii, żeby się rozprawić z tym problemem. Niech pan nie straszy, że mogę się przeliczyć. Nie powiedziałem jeszcze wszystkiego i jeśli zacznę mówić, to ludziom z otoczenia może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie – stwierdził Ziobro.

Obok tej wypowiedzi obojętnie nie przeszedł Małysz, który opublikował oświadczenie na Facebooku. "Takie załatwianie sprawy uważam za dziecinadę. Jeśli Jan chce ten swój serial emitować, proszę bardzo. Niech puszcza kolejne odcinki. Ale uważam, że to paranoja. Jeśli nie chce zrobić tego publicznie, niech opowie wszystko komuś, komu ufa, by prawda wyszła na jaw i można było zrobić z tym porządek" – napisał.

fot. facebook

Jan Ziobro "Historia Prawdziwa Ciąg Dalszy"

Opublikowany przez Jan Ziobro na 15 stycznia 2018

Żyła: skoków nie było, ale... zagrałem melodię z Titanica
Sposoby na zabicie czasu. Siatkonoga i... koncert Żyły
Stefan Horngacher: Stoch miał problem z mobilizacją

podobne informacje

Trener Niemców krzyczał: bez telemarku! Polskie wspomnienia z Engelbergu

PZN: Jan Ziobro skreślony z listy kadrowiczów

Ziobro odpowiedział Małyszowi. "Niech pan nie straszy..."

Jan Ziobro uzasadnia zawieszenie kariery. "Oto dwa fakty"