tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

ELEAGUE Major Boston: FaZe nie przestraszyło się fnatic

Międzynarodowa formacja bez większych problemów pokonała Szwedów (Cache 16:8). Jesteśmy już w połowie pierwszego dnia zmagań na ELEAGUE Major Boston 2018. W następnym meczu walczyć będą drużyny Astralis oraz mousesports. Start o 21:15.
NiKo (fot. Facebook)

FaZe od samego początku nie dawało spokoju swoim rywalom. Po wygraniu pistoletówki w ataku, Olof "olofmeister" Kajbjer i spółka wyszli na prowadzenie 4:0. Dopiero wtedy fnatic zdołało w końcu powstrzymać FaZe. Szwedzi zdobyli 3 oczka z rzędu, ale wtedy FaZe ponownie przejęło inicjatywę. Fnatic ugrało tylko 5 rund w obronie.

Druga połowa zaczęła się dużo lepiej dla Szwedów, którzy wygrali pistoletówkę i byli na dobrej drodze do odrobienia strat, gdyż zdobyli 2 kolejne rundy. Pomimo ciągłej presji wywieranej na broniących, to właśnie FaZe zaczęło wychodzić obronną ręką ze wszystkich starć. Fnatic nie było już w stanie odwrócić losów spotkania.

O 21:15 zobaczymy pojedynek Astralis vs. mousesports. Do gry w duńskim zespole powrócił Nicolai "device” Reedtz, co oznacza, że Astralis ponownie jest niezwykle groźnym przeciwnikiem.

podobne informacje

ELEAGUE Major Boston: fnatic, mousesports i Cloud9 w play-offach

ELEAGUE Major Boston: Na’Vi przechodzi do drabinki

ELEAGUE Major Boston: SK Gaming zagra w play-offach

ELEAGUE Major Boston: Team Liquid traci miejsce w turnieju