tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Konkurs! Wygraj koszulkę Realu lub PSG

W przerwie środowego meczu Real – PSG w Lidze Mistrzów przygotowaliśmy dla Was KONKURS, w którym do wygrania będą koszulki obu drużyn od R-GOL.com – największego sklepu piłkarskiego w Polsce.
Karim Benzema (fot. Getty)

Aplikacja TVP Sport – zobacz jak pobrać

Żeby zdobyć koszulkę, trzeba będzie poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania zawarte w naszym QUIZIE KONKURSOWYM o obu zespołach (pojawi się w aplikacji TVP Sport w przerwie meczu Real – PSG) i jak najszybciej wysłać zrzut ekranu na adres konkursy@tvp.pl. Na screenie musi być widoczna liczba zdobytych punktów oraz tytuł konkursu. Należy również dołączyć klauzulę następującej treści:

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)"

Laureatami konkursu będą dwie osoby. Ta, która najszybciej upora się z zadaniem, będzie mogła wybrać koszulkę. Do wyboru będą egzemplarze koszulek Realu i Paris Saint-Germain w dowolnym rozmiarze.

Uwaga: Quiz znajdziecie w aplikacji TVP Sport w przerwie meczu Real – PSG (transmisja od godz. 20.25 w TVP1, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport). Laureatów ogłosimy na stronie SPORT.TVP.PL w czwartek 15 lutego. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

podobne informacje

Sprawdź, czy wygrałeś piłkę z autografem Zbigniewa Bońka

Wygraj piłki z autografem Zbigniewa Bońka i piłkarskie gadżety! [KONKURS]

Nominacje FIFA do Drużyny Roku. Jest "Lewy"?

Sprawdź, czy wygrałeś w konkursie o Tour de Pologne #5