tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Konkurs! Wygraj koszulkę Realu lub PSG

W przerwie środowego meczu Real – PSG w Lidze Mistrzów przygotowaliśmy dla Was KONKURS, w którym do wygrania będą koszulki obu drużyn od R-GOL.com – największego sklepu piłkarskiego w Polsce.
Karim Benzema (fot. Getty)

Aplikacja TVP Sport – zobacz jak pobrać

Żeby zdobyć koszulkę, trzeba będzie poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania zawarte w naszym QUIZIE KONKURSOWYM o obu zespołach (pojawi się w aplikacji TVP Sport w przerwie meczu Real – PSG) i jak najszybciej wysłać zrzut ekranu na adres konkursy@tvp.pl. Na screenie musi być widoczna liczba zdobytych punktów oraz tytuł konkursu. Należy również dołączyć klauzulę następującej treści:

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)"

Laureatami konkursu będą dwie osoby. Ta, która najszybciej upora się z zadaniem, będzie mogła wybrać koszulkę. Do wyboru będą egzemplarze koszulek Realu i Paris Saint-Germain w dowolnym rozmiarze.

Uwaga: Quiz znajdziecie w aplikacji TVP Sport w przerwie meczu Real – PSG (transmisja od godz. 20.25 w TVP1, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport). Laureatów ogłosimy na stronie SPORT.TVP.PL w czwartek 15 lutego. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

podobne informacje

Sprawdź, czy wygrałeś koszulkę Realu lub Liverpoolu

Sprawdź czy wygrałeś koszulkę reprezentacji

Sprawdź, czy wygrałeś oryginalny krążek NHL

Sprawdź, czy wygrałeś oryginalny krążek NHL