1
:
2
0:1
58'Jose Salomon Rondon

Puchar Anglii: ćwierćfinał nie dla WBA. 82 minuty Krychowiaka

Drużyna West Bromwich Albion, z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie, odpadła w 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Anglii. Przegrała u siebie z Southampton FC 1:2, a Polak zaliczył asystę przy jedynym golu dla gospodarzy. Rezerwowym w ekipie gości był Jan Bednarek.

Ukradli taksówkę by wrócić do hotelu. Piłkarze WBA na cenzurowanym

Krychowiak, który grał do 82. minuty, w pierwszej połowie zobaczył żółtą kartkę. W 58. minucie polski pomocnik – przy stanie 0:2 – zaliczył efektowną asystę przy golu Wenezuelczyka Samuela Rondona.

Wcześniej bramki dla gości zdobyli Holender Wesley Hoedt oraz Serb Dusan Tadić.

Piłkarze Southampton FC awansowali do ćwierćfinału Pucharu Anglii po raz pierwszy od 2005 roku.

Oprócz nich awans w niedzielę wywalczyli zawodnicy Brighton and Hove Albion (3:1 u siebie z Coventry City) oraz Manchesteru United. Czerwone Diabły wygrały na wyjeździe z Huddersfield Town 2:0 po dwóch golach Belga Romelu Lukaku.

Spotkanie Sheffield Wednesday ze Swansea City zakończyło się bezbramkowym remisem (w ekipie gości nie było Łukasza Fabiańskiego) i zostanie powtórzone.

Dzień wcześniej awans do 1/4 finału zapewniły sobie drużyny Chelsea Londyn (4:0 z Hull City, Kamil Grosicki rezerwowym gości) oraz Leicester City (1:0 z Sheffield United).

W niedzielę Rochdale AFC podejmie Tottenham Hotspur, a w poniedziałek Wigan Athletic zmierzy się z Manchesterem City.

Żelazny: Jach sam wypisał się z mundialu, ale... rozumiem go