tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Sergio Aguero zaatakował kibica po meczu (wideo)

Nie wszyscy piłkarze Manchesteru City potrafili pogodzić się z niespodziewaną porażką w Pucharze Anglii z Wigan (0:1). Gdy po ostatnim gwizdku kibice gospodarzy z radości wbiegli na murawę, Sergio Aguero dał się sprowokować jednemu z nich i doszło do rękoczynów. W tunelu po meczu nerwy puściły też Pepowi Guardioli.
Sergio Aguero (Ś) (fot. Getty)

Człowiek-kartka. Sergio Ramos z niechlubnym rekordem

Gospodarze nie byli w stanie zachować bezpieczeństwa piłkarzy i powstrzymać szczęśliwych kibiców Wigan od wtargnięcia na murawę. Jeden z nich wdał się w "pyskówkę" z Aguero. Wystarczyła chwila, by Argentyńczyk wyskoczył do niego z rękami. Powstrzymali go inni gracze, ale występek "Kuna" zarejestrowały kamery. Można zobaczyć go tutaj.

Ale nie tylko Aguero zareagował nad wyraz nerwowo na porażkę. Zły przykład swoim zawodnikom dał też Pep Guardiola, który w tunelu po spotkaniu wdał się w ostrą kłótnię z sędziami i trenerami Wigan. Najwyraźniej dalej nie mógł pogodzić się z decyzją o wyrzuceniu z boiska Fabiana Delpha.

Na pomeczowej konferencji Hiszpan również nie szczędził przytyków rywalom. – Wigan miało jeden celny strzał, po naszym jednym błędzie i wygrało. Takie rzeczy się zdarzają. Mniejsze zespoły potrafią cię ukarać, gdy mają po swojej stronie fanów. Teraz musimy odpocząć – powiedział Pep.

Jakby tego było mało, nie popisali się też przyjezdni kibice City, którzy obrzucili służby porządkowe bandami reklamowymi. W Manchesterze mogą spodziewać się licznych kar – od fanów przez menedżera po piłkarzy.

podobne informacje

Nowy plan Guardioli. Wybrał następcę Silvy?

Przełamanie Gabriela Jesusa, City wraca na fotel lidera

Transferowa reforma FIFA. Kluby z Premier League czeka rewolucja

Guardiola zachwycony młokosem. "Anglia ma diament!"