tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

ESL One Katowice: Virtus.pro drugim finalistą!

Reprezentanci Virtus.pro w Dota 2 zakwalifikowali się do finału ESL One Katowice 2018. Mecz o trzecie miejsce rozpocznie się 25 lutego o 11:10, a wielki finał o 15:00. Oba starcia zobaczycie w TVP Sport!
Virtus.pro (fot. Facebook)

ESL One Katowice: Virtus.pro w półfinale!


Rosjanie nie spotkali się z większym oporem w półfinałowym meczu przeciwko fnatic. Virtus.pro gładko przeszło przez pierwszą mapę, gdzie fnatic wyglądało na całkowicie zagubione. Jacky "EternaLEnVy" Mao i jego drużyna nie mieli żadnego pomysłu na grę, co w pełni wykorzystali esportowcy VP. Na drugiej mapie fnatic podjęło kilka prób przejęcia inicjatywy i na początku to właśnie temu zespołowi szło lepiej. Virtus.pro szybko jednak otrząsnęło się i całkowicie zdominowało przeciwnika, co zagwarantowało tej formacji udział w finale.

Vici Gaming już wcześniej zakwalifikowało się do finału, po bardzo emocjonującej walce przeciwko Team Liquid. Drużyna Amera "Miracle-" Al-Barkawiego zmierzy się z fnatic w meczu o 3. miejsce, który rozpocznie się o 11:10. Najważniejsze starcie zaplanowano na 15:00. Oba pojedynki będziecie mogli oglądać w SPORT.TVP.PL, aplikacji SPORT.TVP.PL, na YouTubie TVP Sport, a także na Facebooku TVP Sport.

Miracle: bardzo chciałbym zagrać przed polską publicznością
MC: sądzę, że gra przed polską publicznością będzie niesamowita
Tomasz "Bandit” Borys: takiej imprezy nikt się w Polsce nie spodziewał
Toby o Team Kinguin: nie rozumieją do końca draftowania
mr0: nie jesteśmy jeszcze doświadczoną drużyną
Kyle: Team Kinguin potrzebuje przerwy

podobne informacje

ESL One Katowice: Vici Gaming w wielkim finale turnieju!

ESL One Katowice: Virtus.pro w półfinale!