tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Mioduski: zespół Leśnodorskiego i mój grają w trochę innych ligach

Na IEM w Katowicach pojawił się prezes Legii Warszawa – Dariusz Mioduski. Stołeczny klub piłkarski nawiązał współpracę z zespołem esportowym – FaZe Clanem. – Jestem kibicem od dawna. Już parę lat temu poznałem się z chłopakami, współpracujemy przy różnych rzeczach – powiedział.
Mioduski: chęć wygrywania i profesjonalizm łączy Legię i FaZe Clan
(fot. TVP)

Mimo że sam nie gram, to jestem kibicem FaZe Clanu od dawna. Już kilka lat temu spotkałem się z chłopakami, którzy byli głównymi założycielami FaZe Clanu. Współpracujemy przy różnych rzeczach… Byłem tutaj zresztą dwa lata temu, więc to wcale nie jest tak niespodziewane, że się znowu pojawiłem. Bardzo im kibicuję, choć nie mogłem być tu w zeszłym roku – powiedział Dariusz Mioduski.

To ważna część przyszłości, bo w tę stronę to wszystko zmierza. To jest taki sam sport jak to, co próbujemy robić z piłką nożną i innymi sekcjami, którymi się zajmujemy. Bardzo się cieszę, że wygrali.

Rozmawialiśmy od pewnego czasu i zastanawialiśmy się, jak pokazać tę współpracę światu. Bardzo podoba mi się to, w jaki sposób jest budowany od kilku lat jako marka. Też próbujemy zrobić coś świeżego z naszą marką. Mamy podobne podejście do rywalizacji i do sportu.

podobne informacje

NRG Esports zagra w finale IEM Shanghai 2018

Virtus.pro odpada z Intel Extreme Masters Shanghai

Virtus.pro zagra z Chińczykami o finał IEM Szanghaj

Gambit Esports ostatnim półfinalistą IEM Shanghai