tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Mecze z Nigerią i Koreą: Polacy zagrają w nowych koszulkach

W zbliżających się towarzyskich meczach z Nigerią 23 marca we Wrocławiu i z Koreą Południową cztery dni później w Chorzowie polscy piłkarze zagrają w nowych koszulkach, przygotowanych na mundial w Rosji. Na drugie z tych spotkań zostało jeszcze sporo biletów. Na transmisję z obu potyczek zapraszamy na anteny Telewizji Polskiej, do TVP Sport, na SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej.
Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

Claudio Pizarro nie przestaje strzelać. I tak od... 20 lat

Selekcjoner Adam Nawałka ogłosi nazwiska piłkarzy powołanych z lig zagranicznych 9 marca, a zawodników z polskiej ligi – tydzień później. Większość czasu podczas zgrupowania kadrowicze spędzą we Wrocławiu. Tam – na poniedziałek 19 marca – zaplanowano przyjazd piłkarzy. Dzień wcześniej zbierze się sztab szkoleniowy, wówczas odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Nawałki.

Spotkanie z Nigerią odbędzie się 23 marca (godz. 20.45). Dwa dni później, w niedzielę, biało-czerwoni udadzą się do Katowic, gdzie zamieszkają przed kolejnym towarzyskim sprawdzianem – z Koreą Południową, zaplanowanym na 27 marca (20.45).

W meczach z Nigeryjczykami i Koreańczykami reprezentanci zagrają w nowych strojach. Przygotowanych już pod kątem mistrzostw świata w Rosji. – Oficjalna prezentacja koszulek nastąpi 21 marca. Nie chcemy na razie zdradzać zbyt wielu szczegółów. Jeżeli chodzi o kolory, w obu meczach zagramy prawdopodobnie w białych koszulkach i czerwonych spodenkach – zapowiedział.

Rekordowe premie za Euro i Liga Mistrzów bez VAR

podobne informacje

Grali kadrowicze: świetny weekend napastników

Eliminacje Euro 2020: na tych piłkarzy rywali trzeba szczególnie uważać

Zbigniew Boniek studzi emocje po losowaniu grup el. Euro 2020

Jerzy Brzęczek spokojny po losowaniu grup el. Euro 2020. "Pełne, agresywne zaangażowanie"