Ramos uciekł z boiska. "Nie zdążył i się..."

Do nietypowej sytuacji doszło w trakcie meczu Realu Madryt z Eibarem. Sergio Ramos, obrońca i kapitan Królewskich, nagle opuścił boisko na kilka minut. Przyczyny "ucieczki" wyjawił później Zinedine Zidane.
Sergio Ramos (fot. Getty)

Real długo i niespodziewanie męczył się ze znacznie słabszym i mniej utytułowanym rywalem. Ostatecznie, po dwóch golach Cristiano Ronaldo, Królewskim udało się wygrać 2:1.

Sprawy nie ułatwił fakt, że przez prawie pięć minut – gdzieś w okolicach ostatniego kwadransa – goście musieli radzić sobie bez swojego czołowego zawodnika, Sergio Ramosa. Jak się okazało, kapitan Realu... musiał iść do toalety.

Bardzo luźno do sprawy podszedł Zidane. Na konferencji prasowej żartował ze swojego zawodnika. – Z tego co wiem, to nie zdążył dobiec i trochę się ob***ał – opowiadał dziennikarzom. Sam "bohater" zdarzenia również podszedł do sprawy z dystansem. "Natura wezwała. Wyjście i wejście. Powrót do gry. Bramka. Powrót do domu. Tak trzymać!" – napisał na Twitterze.

Co by było, gdyby Real stracił w tym czasie gola? Możemy sobie wyobrazić, że Ramos miałby u trenera...