tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Skandaliczne zachowanie legendy Liverpoolu [WIDEO]

Taka postawa nie przystoi nikomu. Jamie Carragher, legenda Liverpoolu, źle zareagował na zaczepki po porażce jego ukochanego zespołu z Manchesterem United (1:2) i... opluł 14-letnią dziewczynkę. – To dno dna – skomentowała sprawę matka "poszkodowanej".
Jamie Carragher (fot. Getty)

LIVERPOOL NA TARCZY W "BITWIE O ANGLIĘ"

To miały być "niewinne zaczepki" na drodze. Gdy Manchester United wygrywa z Liverpoolem, a w jednym z samochodów dostrzega się Jamie'ego Carraghera, trudno powstrzymać się od żartów.

Były reprezentant Anglii wyraźnie nie był jednak w nastroju. Zamiast wdawać się w "pyskówki", postanowił... opluć samochód interlokutora. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że jedną z ofiar tego prymitywnego ataku była siedząca z tyłu 14-letnia dziewczynka. "Akcję" uwieczniono na nagraniu telefonem komórkowym, opublikowanym przez "Daily Mirror".


Na nagraniu słuchać krótki dialog dziewczynki z ojcem:

– On mnie opluł!
– Gdzie?
– Na twarzy...

Dziennikarze dotarli do matki poszkodowanej, która nie ukrywała oburzenia. – Jestem zawiedziona i zdruzgotana faktem, że mógł zrobić coś takiego. Widząc, że na fotelu jest młoda dziewczyna... Co ona takiego zrobiła?! Nic nie zrobiła! Plucie na kogoś to dno dna! – oburzała się.

Carragher, dziś ekspert telewizji Sky Sports, przeprosił za swoje zachowanie i osobiście zadzwonił do 14-latki. Wyznał jednak, że film nie pokazuje wszystkiego. – Nie było tylko tak, że podjechali i podali wynik. To był trzeci raz. Wcześniej dwukrotnie odjechałem, aż w końcu straciłem głowę. Zastanawiałem się jednak, który dorosły facet "bawi" się w ten sposób, wioząc ze sobą dziecko?! – wyjaśniał.

Sprawa będzie miała prawdopodobnie ciąg dalszy. Nagraniom obiecał się przyjrzeć obecny pracodawca 40-latka.

podobne informacje

Trener, polityk i... DJ. Gdzie są bohaterowie Liverpoolu?

Legenda Liverpoolu zawieszona za oplucie dziewczynki

Syn Jamie'ego Carraghera podpisał kontrakt z Wigan

"Muhammad Alli". Młody Anglik znów stracił głowę