tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

"TaZ", "MINISE" i "reatz" w Teamie Kinguin

Team Kinguin podjął decyzję o wzmocnieniu składu. Drużyna zagra w nowym zestawieniu podczas sezonu ESEA w grę CS:GO. Jednocześnie PRIDE musi znaleźć nowy skład.
MINISE, TaZ i reatz. (fot. Facebook)

Ukraina nie weźmie udziału w WESG!

Team Kinguin w tym roku znacznie zmienił swój skład, Michał "MICHU" Muller został wypożyczony drużynie Virtus.pro, a miejsca dwóch innych Polaków, "Kap3ra" i "SZPERO" zajęli zawodnicy z Portugalii Christopher "MUTiRiS" Fernandes oraz Ricardo "fox" Pacheco. Doniesienia kolejnych zmianach w składzie pojawiły się już na początku marca.

Portugalczycy zakończyli swoją karierę w polskiej organizacji. Team Kinguin nie odniósł w ostatnich tygodniach żadnych zadowalających sukcesów. Po zaledwie dwóch meczach w ramach ESEA MDL Polacy mają na koncie duże porażki i znajdują się na końcu tabeli. Nowy skład zasilą zawodnicy z PRIDE, czyli Jacek "MINISE" Jeziak i Paweł "reatz" Jańczak oraz Wiktor "TaZ" Wojtas, który niedawno przestał grać w głównym składzie Virtus.pro.

Nowy skład Team Kinguin:
Polska Karol "rallen" Rodowicz
Polska Mikołaj "mouz" Karolewski
Polska Wiktor "TaZ" Wojtas
Polska Jacek "MINISE" Jeziak
Polska Paweł "reatz" Jańczak

Kolejne mecze w ramach kolejnego sezonu ESEA MDL rozpoczną się już w poniedziałek o 18:00. W zmaganiach bierze udział 27 drużyn. Co ciekawe PRIDE również bierze udział w tym turnieju, według nieoficjalnych informacji drużyna ma przejąć zawodników z SEAL Esports. Nie zostało to jednak potwierdzone.

podobne informacje

Terminarz transmisji z BLAST Pro Series Lizbona na SPORT.TVP.PL

Polskie drużyny bez zwycięstwa w kwalifikacjach do EU Minor

MONO: Jeśli przeciwnicy nas zlekceważą to my to wykorzystamy

Zamknięte kwalifikacje do EU Minor na SPORT.TVP.PL