tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Skandaliczne zachowanie trenera Napoli. "Jesteś ładna, więc..."

Najpierw porażka z Romą (2:4), potem remis z Interem (0:0) – Napoli w dwa tygodnie straciło przewagę nad Juventusem i nie jest już faworytem w wyścigu o mistrzostwo Włoch. To jednak nie usprawiedliwia zachowania Maurizio Sarriego, którego wyraźnie poniosło na konferencji prasowej...
(fot. Getty Images)

Jeśli Juventus wygra zaległe spotkanie z Atalantą (14 marca), na dziesięć kolejek przed końcem będzie miał cztery punkty przewagi nad Napoli w tabeli Serie A.

Zespół Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika w dwóch ostatnich meczach ugrał zaledwie "oczko", a atmosfera w okolicach Stadio San Paolo robi się coraz bardziej gorąca. Nerwowość udzieliła się też – niestety – szkoleniowcowi klubu.

Po meczu z Interem, dziennikarka Titi Improta zapytała Sarriego o to, czy remis niweczy szanse Napoli na mistrzostwo Włoch. – Jesteś kobietą i jesteś ładna, więc nie powiem ci, żebyś sp... – odpowiedział natychmiast, wywołując... śmiech zebranych dziennikarzy.


(od 2:53)


Jak poinformowali świadkowie, po konferencji Sarri podszedł do dziennikarki i przeprosił ją za swoje zachowanie. Szkoda tylko, że refleksja przyszła tak późno...

podobne informacje

Premier League. Chelsea – Arsenal 3:2. "Hiszpańskie" derby Londynu dla Chelsea

Chelsea wysłała na wypożyczenie... 31 piłkarzy! Zobacz wszystkich

Zakaz palenia problemem Sarriego. Wie, jak go "obejść"

ICC: Arsenal vs. Chelsea – zaczyna się nowa era