tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Skandaliczne zachowanie trenera Napoli. "Jesteś ładna, więc..."

Najpierw porażka z Romą (2:4), potem remis z Interem (0:0) – Napoli w dwa tygodnie straciło przewagę nad Juventusem i nie jest już faworytem w wyścigu o mistrzostwo Włoch. To jednak nie usprawiedliwia zachowania Maurizio Sarriego, którego wyraźnie poniosło na konferencji prasowej...
(fot. Getty Images)

Jeśli Juventus wygra zaległe spotkanie z Atalantą (14 marca), na dziesięć kolejek przed końcem będzie miał cztery punkty przewagi nad Napoli w tabeli Serie A.

Zespół Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika w dwóch ostatnich meczach ugrał zaledwie "oczko", a atmosfera w okolicach Stadio San Paolo robi się coraz bardziej gorąca. Nerwowość udzieliła się też – niestety – szkoleniowcowi klubu.

Po meczu z Interem, dziennikarka Titi Improta zapytała Sarriego o to, czy remis niweczy szanse Napoli na mistrzostwo Włoch. – Jesteś kobietą i jesteś ładna, więc nie powiem ci, żebyś sp... – odpowiedział natychmiast, wywołując... śmiech zebranych dziennikarzy.


(od 2:53)


Jak poinformowali świadkowie, po konferencji Sarri podszedł do dziennikarki i przeprosił ją za swoje zachowanie. Szkoda tylko, że refleksja przyszła tak późno...

podobne informacje

Liga Mistrzów. (Anty)bohaterowie ostatniej akcji. Pechowe historie Napoli

Maurizio Sarri jak Adam Nawałka? Jorginho zdradził nietypowy przesąd

Premier League. Chelsea – Arsenal 3:2. "Hiszpańskie" derby Londynu dla Chelsea

Chelsea wysłała na wypożyczenie... 31 piłkarzy! Zobacz wszystkich