tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Legenda Liverpoolu zawieszona za oplucie dziewczynki

737 występów w barwach Liverpoolu, 38 w reprezentacji Anglii – nawet tak okazały dorobek boiskowy nie może ochronić przed karą za skandaliczne zachowanie. Jamie Carragher, który od zakończenia kariery pracował jako ekspert telewizji Sky Sports, został przez nią zawieszony.
Jamie Carragher wraz ze swoimi dziećmi po ostatnim meczu w karierze (Fot. Getty Images)

"Sprzedanie Szczęsnego to wielki błąd Arsenalu"

Przypomnijmy, Carragher po porażce Liverpoolu z Manchesterem United 1:2 został zaczepiony na drodze przez kierowcę jadącego obok samochodu. W pewnym momencie nie wytrzymał i splunął w stronę interlokutora.

Pech chciał, że ofiarą tego prymitywnego ataku była siedząca z tyłu 14-letnia dziewczynka. "Akcję" uwieczniono na nagraniu telefonem komórkowym.


– Trudno to wytłumaczyć. To był moment szaleństwa, na cztery czy pięć sekund straciłem kontrolę nad sobą – tłumaczył się w Sky News były obrońca. – Najbardziej żałuję, że w środku tego wszystkiego znalazła się 14-latka. To boli mnie bardziej niż cokolwiek innego, sam mam córkę w tym wieku i nie wiem, jak bym zareagował, gdyby ktoś zrobił jej coś takiego – dodał.

Póki co tłumaczenia na niewiele się zdały. Sky Sports zawiesiła Carraghera, który występuje jako ekspert w programie Monday Night Football. To nie koniec, to samo zrobiła duńska telewizja TV3, dla której miał pracować przy okazji wtorkowego meczu Ligi Mistrzów Manchester United – Sevilla.

– Jamie powinien być z nami na Old Trafford, ale zdjęliśmy go z tego – wyjaśnia Peter Noerrlund, szef sportu w TV3. – Wysłanie go tam teraz byłoby jak wpuszczenie do jaskini lwa. Widziałem nagranie i nie wygląda to dobrze.

podobne informacje

Trener, polityk i... DJ. Gdzie są bohaterowie Liverpoolu?

Skandaliczne zachowanie legendy Liverpoolu [WIDEO]

Syn Jamie'ego Carraghera podpisał kontrakt z Wigan

"Muhammad Alli". Młody Anglik znów stracił głowę