tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

WESG: AGO Esports i Nerchio wychodzą z grupy!

Polacy dobrze rozpoczęli rozgrywki grupowe na World Electronic Sports Games. AGO Esports i Artur "Nerchio" Bloch zakwalifikowali się do drugiej fazy turnieju! Swoje mecze rozegrają jeszcze Mikołaj "Elazer" Ogonowski i Michał "Xeno" Kaczorowski.
AGO Esports (fot. Facebook)

"TaZ", "MINISE" i "reatz" w Teamie Kinguin


AGO Esports rozpoczęło grupowe walki w Chinach od pojedynków z amerykańskim Swole Patrol i singapurskim B.O.O.T-d[S]. Oba starcia poszły po myśli Polaków (Cache 16:5 i Mirage 16:10). Ostatni mecz AGO rozegrało z GODSENT, które niestety okazało się lepsze od polskiej formacji (Mirage 8:16) ale ta przegrana wiele nie zmieniła, gdyż poprzednie zwycięstwa zagwarantowały Damianowi "Furlanowi" Kisłowskiemu i spółce udział w drabince.

W podobnej sytuacji znalazł się Artur "Nerchio" Bloch. Polski Zerg wygrał pierwszy pojedynek z Namsharem (2:0), przegrał drugie starcie z Bly’em (0:2) i uporał się w ostatniej walce z JonSnow’em (2:0), aby ostatecznie awansować do fazy zasadniczej turnieju. 14 marca rozpocznie się grupa Mikołaja "Elazera" Ogonowskie.

Michał "Xeno" Kaczorowski rozegrał już jedno spotkanie w Hearthstone’a , a jego przeciwnikiem był Kelson "MrLego" Barber z Australii. Polak wygrał 3:2, ale przed nim jeszcze dwa mecze. Drugim rywalem Xeno będzie Japończyk Wataru "posesi" Ishibashi.

Snatchie: zmiana pokolenia w CS:GO może nadejść
"Xeno": Hearthstone jest bardzo podobny do pokera
WESG to nie tylko Counter Strike
AGO Gaming: jesteśmy zaskoczeni tempem rozwoju