tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Konkurs! Wygraj książkę "Bayern. Globalny superklub"

Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy książki Ulego Hesse pt. "Bayern. Globalny superklub" z podpisem autora.
Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

Aby zdobyć nagrodę, trzeba poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: Robert Lewandowski jest obecnie drugim najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii Bundesligi. Który piłkarz zajmuje w tym zestawieniu pierwsze miejsce? 

W mailu konkursowym należy dołączyć następującą formułę: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)"

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkursy@tvp.pl. Rozwiązanie opublikujemy w czwartek na stronie SPORT.TVP.PL. Zwycięzców poinformujemy mailowo. 

Książka Hesse opowiada o kulisach powstania niemieckiej potęgi piłkarskiej, którą bez wątpienia jest Bayern. Recenzję można przeczytać TUTAJ.

Magazyn "Jedziemy na mundial" dotyczy przygotowań reprezentacji Polski, rywali biało-czerwonych oraz pozostałych zespołów do mistrzostw świata w Rosji.

Regulamin konkursu

(fot. własne)
Lewandowski kluczowy dla Bayernu. "Mogą zastąpić każdego, ale nie jego"