tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Krychowiak nie podał ręki trenerowi. Ogromna kara

Działacze West Bromwich Albion postanowili ukarać Grzegorza Krychowiaka grzywną w wysokości aż 100 tysięcy funtów. To efekt frustracji, którą Polak okazał schodząc z boiska w trakcie ostatniego meczu ligowego.
GRZEGORZ KRYCHOWIAK (FOT. GETTYIMAGES)

Keane skrytykował Pogbę. "Wyglądał jak uczeń"

Szkoleniowiec Alan Pardew zdecydował w trakcie starcia z Leicester City, że Krychowiak opuści murawę, a jego miejsce zajmie młodziutki Sam Field. To nie spodobało się Polakowi, który nie podał nawet ręki trenerowi, tylko udał się prosto na ławkę.

Ostatecznie WBA przegrało na własnym stadionie aż 1:4, a działacze postanowili wyciągnąć konsekwencje wobec niesfornego 28-latka. Ukarali go więc karą aż 100 tysięcy funtów, czyli blisko pół miliona złotych.

Sytuacja West Bromwich jest z tygodnia na tydzień coraz gorsza. Aktualnie klub z The Hawthorns zajmuje ostatnią pozycję w tabeli i ma aż osiem punktów straty do bezpiecznego miejsca. Optymizmem nie napawa też dyspozycja drużyny, która przegrała wszystkie sześć ostatnich meczów.

Krychowiak jest aktualnie wypożyczony do WBA z Paris Saint-Germain. Wiele wskazuje więc, że w jednym sezonie zaliczy i mistrzostwo Francji, i spadek z Premier League.

podobne informacje

Niespodzianka na Anfield. Świetny mecz Krychowiaka

Drużyna Krychowiaka walczy z epidemią grypy

Grali kadrowicze. Show Lewandowskiego, błysk Krychowiaka

Krychowiak odstawiony przez trenera. Nie zagrał ze Stoke