tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

ESL – świat esportu

Magazyn poświęcony najnowszym informacjom ze świata gier.

najnowsze odcinki

ESL – świat esportu (odc.20)

12.08.2018 09:10 ESL – świat esportu
IEM Shanghai za nami. W nowym odcinku ESL Świat Esportu zobaczymy podsumowanie oraz najlepsze akcje z tego turnieju. Obejrzeć można również wywiady z zawodnikami, zobaczyć jak próbują chińskie potrawy oraz zapoznać się z innymi najważniejszymi newsami z tygodnia.

ESL – świat esportu (odc.19)

8.08.2018 00:31 ESL – świat esportu
Jesteście ciekawi najświeższych informacji ze środowiska gier komputerowych i gamingu? Mamy dla Was najnowszą odsłonę magazynu ESL - świat esportu! W tym odcinku przybliżymy Wam historię gry, która biła wszelkie możliwe rekordy popularności w sklepie Steam, w ubiegłym roku. Mowa tutaj oczywiście o Players Unknown's Battlegrounds. Dowiecie się jak powstał ten tytuł, a także zobaczycie relację z pierwszych Mistrzostw Świata w PUBG, które miały miejsce pod koniec lipca w Berlinie. W puli nagród znalazły się 2 miliony dolarów! Na koniec poznacie zawodników drużyny Astralis od nieco innej strony, niż jako dominatorów światowej sceny CS:GO. Serdecznie zapraszamy!

ESL – świat esportu (odc.17)

30.07.2018 14:34 ESL – świat esportu
Tym razem w ESL - Świat Esportu główna uwaga zostanie poświęcona najważniejszej części esportu: fanom. Odwiedzimy kamping, na którym fani mieszkali przy okazji ESL One Cologne i zobaczymy kilka ciekawych aktywności z ich udziałem.

ESL – świat esportu (odc.16)

11.07.2018 17:40 ESL – świat esportu
Spragnieni najnowszych informacji ze świata e-sportu? Jeśli tak, to zapraszamy Was na najnowszy odcinek od ESL, w którym na przykładzie gry zawodnika CS:GO NRG Esports Tsvetelina "CeRq" Dimitrova, zobaczycie w "Ścianie wiedzy" jak skutecznie bronić bombsite'u A na Inferno jako snajper. Oprócz tego poznacie historię przywróconej do życia marki Made In Brazil, której barwy aktualnie reprezentują Fallen i spółka. Na koniec skupimy się na najważniejszym turnieju Dota 2 na świecie, czyli ósmej edycji The International. Czy zostanie pobity rekorkd puli nagród z zeszłego roku? Ten i wiele innych ciekawych newsów ze środowiska gier komputerowych w najnowszym odcinku ESL - świat e-sportu. Musicie to zobaczyć!

ESL – świat esportu (odc. 15)

1.07.2018 14:11 ESL – świat esportu
W tym odcinku ESL - świat e-sportu przeniesiemy Was do początków jednego z najpopularniejszych tytułów gamingowych, jakim jest Counter-Strike. Niedawno obchodziliśmy jego 19 urodziny, więc będziecie mogli zobaczyć jak ta "strzelanka" zmieniała się na przestrzeni lat. Następnie, wraz z Jacob "Pimp" Winneche, zabierzemy Was na DreamHack Summer do Szwecji, gdzie poszukamy najlepszych komputerowych setup'ów na tym evencie. Na koniec zrelacjonujemy pierwsze w historii mistrzostwa świata NHL. Oprócz tego wiele innych, ciekawych tematów dla koneserów świata e-sportu. Zapraszamy do oglądania!

ESL – świat esportu (odc. 14)

24.06.2018 13:55 ESL – świat esportu
Zapraszamy Was na kolejną odsłonę magazynu ESL - świat e-sportu! W tym odcinku zobaczycie podsumowanie zmagań podczas ESL One Belo Horizonte oraz szczery wywiad z Joshua 'steel' Nissan'em o tym, jak chciwość może zaprzepaścić szansę na wielką karierę. Czeka Was także najświeższa odsłona Freaky Asked Questions, a jej bohaterami będą zawodnicy Ghost Gaming!

ESL – świat esportu (odc.12)

13.06.2018 16:26 ESL – świat esportu
Zapraszamy na kolejny odcinek ESL Świata Esportu! W nim wycieczka po biurze compLexity Gaming — organizacji, która w zeszłym roku została kupiona przez Dallas Cowboys, informacje na temat mistrzostw świata w Rocket League oraz kolejna porcja Freaky Asked Questions.

ESL – świat esportu (odc.11)

2.06.2018 00:59 ESL – świat esportu
W tym odcinku o turnieju ESL One Dota 2. Najlepsi z najlepszych walczyli o milion dolarów. Zajrzeliśmy także za kulisy turnieju w Birmingham.

ESL – świat esportu (odc.10)

26.05.2018 09:59 ESL – świat esportu
W kolejnym odcinku magazynu m.in. obszerna relacja z ESL Pro League w Dallas, a także spotkanie z Sharks Esports.

ESL – świat esportu (odc.9)

12.05.2018 10:24 ESL – świat esportu
W programie między innymi relacja z IEM Sydney oraz rozmowa z zawodnikiami ekipy NRG.

ESL – świat esportu (odc.8)

5.05.2018 08:38 ESL – świat esportu
W ósmym odcinku programu "ESL – świat esportu" poruszona została tematyka European Masters w League of Legends. Turnieju, w którym polska reprezentacja Illuminar Gaming zajęła drugie miejsce. Nie zabraknie informacji dotyczących odświeżonej mapy CS:GO, Dust2 oraz przeprawy przez ESL Pro League, a także wiadomości ze sceny PUBG czy Call of Duty.

ESL – świat esportu (odc.7)

30.04.2018 14:21 ESL – świat esportu
Kolejny odcinek magazynu, w którym m.in. relacja z zawodów Dreamhack Marseille.