tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Wszystko dla siostry. Tajemnicze absencje Neymara

11 marca siostra Neymara – Rafaella Santos – obchodziła 22. urodziny. Wśród gości nie zabrakło ukochanego brata. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Brazylijczykowi "udaje się" latać do ojczyzny w tym terminie już czwarty rok z rzędu... Przypadek?
Neymar (fot. Getty)

"Daily Mail" przypomniało pewną historię. W listopadzie zeszłego roku, na antenie radia Cadena SER, zapytano Sergio Ramosa o ewentualny transfer Neymara do Realu. Kapitan Królewskich wypowiadał się oczywiście o Brazylijczyku w samych superlatywach ("chciałbym grać z najlepszymi, a on na pewno do nich należy"), po czym zażartował: "to, co musimy przedyskutować, to sprawa urodzin jego siostry".

Jak się okazało – coś jest na rzeczy. Dziwnym trafem bowiem, w okolicach 11 marca już czwarty rok z rzędu Neymar przebywa w Brazylii. A to "cierpi" z powodu pauzy za kartki, a to akurat go coś pobolewa... Zdaniem coraz większej grupy kibiców, to wcale nie przypadek.

Warto wiedzieć, że Neymara i Rafaellę łączy szczególnie silne uczucie. Najdroższy piłkarz świata wytatuował sobie jej podobiznę na ramieniu, a 22-latka wyraża się o starszym bracie wyłącznie ciepło. Nic więc dziwnego, że rodzeństwo robi wszystko, by spędzać jak najwięcej czasu razem...