tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Mayweather kupi sobie klub? "Sprowadzę Ronaldo!"

Floyd Mayweather Jr. chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać. Chwilę po tym, jak ogłosił chęć rewanżu z Conorem McGregorem na zasadach MMA, zdradził, że ma jeszcze jedno marzenie: kupno klubu piłkarskiego.
Floyd Mayweather (fot. Getty)

W 2017 roku Mayweather po raz kolejny ogłosił zakończenie sportowej kariery. Z rekordem 50-0, "Money" uważany jest za jednego z najlepszych pięściarzy w historii.

Za walkę z Conorem McGregorem zarobił ponad 100 milionów dolarów. Choć nie wiadomo, jakim dokładnie majątkiem dysponuje, na pewno dostatecznym, by spełniać liczne kaprysy. Najnowszym jest chęć zainwestowania w... Newcastle United. – Lepiej uwierzcie, że gdy to zrobię, będę często imprezował w mieście – wyznał w swoim stylu.

Cristiano Ronaldo (fot. Getty) Plany są ponoć poważne. – Kocham Newcastle. Ludzie tam imprezują mocniej niż gdziekolwiek na świecie. Spotkałem też kilku piłkarzy – to dobre chłopaki. Jestem otwarty na wszelkie nowe perspektywy biznesowe i kocham sport, natomiast będę inwestował głową, nie sercem – wyznał. – Chodzenie za głosem serca to najprostszy sposób, by stracić pieniądze. Jeśli dostanę jednak odpowiedni biznes plan, przyjrzą się temu moi ludzie i powiedzą, że mogę coś zarobić, to zainwestuję. Piłka nożna nie jest do końca "moja", ale wpływy mam wszędzie – dodał.

Mayweather chce rozpocząć karierę w piłce od prawdziwej bomby. – Cristiano Ronaldo jest moim kibicem i przyjacielem od lat, więc myślę, że byłbym w stanie go namówić, by zakończył karierę w Newcastle – zaskoczył.

Pozostaje... trzymać kciuki.

podobne informacje

Iker Casillas dogonił Ronaldo. Historyczny wyczyn bramkarza FC Porto

Santiago Solari odpowiedział Cristiano Ronaldo. "Mamy pokorny zespół"

Ronaldo zaprasza Messiego do Włoch. "Mam nadzieję, że przyjmie wyzwanie"

Kolejny hit w Juventusie Turyn? "Chcemy nowego Cristiano Ronaldo"