tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Gwiazda United narzeka. "Oczekiwałem czegoś więcej"

Przejście do wielkiego klubu nie zawsze sprawia, że piłkarze czują się świetnie. Udowadnia to zimowy nabytek Manchesteru United, dla którego pierwsze miesiące w zespole są problematyczne. Ma kłopoty z aklimatyzacją i czuje, że mógł popełnić błąd.
Alexis Sanchez i Paul Pogba (fot. Getty Images)

Lewandowski: to, że mniej gram, było planowane

Mowa o Alexisie Sanchezie, który jak do tej pory strzelił tylko gola w dziesięciu spotkaniach dla Czerwonych Diabłów. Jak do tej pory Chilijczyk nie jest w stanie nawiązać do poziomu, który prezentował jako piłkarz Arsenalu. Kibice United zaczynają się obawiać, że napastnik będzie niewypałem transferowym jak Angel Di Maria.

Sanchez nie kryje niezadowolenia. – Jestem wobec siebie wymagający. Oczekiwałem czegoś więcej – wyznał. Słaba gra w Manchesterze mogła nawet wpłynąć na kadrowe plany Alexisa. – Po przyjściu do United trudno było szybko wszystko zmienić. Wahałem się nawet nad przyjazdem na zgrupowanie Chile do Szwecji – dodał.

Chilijczyk podejrzewa, jakie są przyczyny spadku formy. – Zmiana klubu była dla mnie czymś bardzo nagłym. Po raz pierwszy przeszedłem do nowego zespołu w styczniu, ale w moim życiu zdarzyło się wiele trudnych rzeczy – tłumaczy. W United jest jednak coś, co cieszy go od razu... Ibrahimović. – Trenuję ze Zlatanem od półtora miesiąca, jego umiejętności są imponujące. Rozmawiamy i pijemy razem kawę codziennie – wyznał.

"Jedziemy na mundial!": Sawicki, Szczęsny i... Nigeria

podobne informacje

"Jose Mourinho zniszczył ten klub. Teatr Koszmarów"

Snajper Manchesteru United zaoferowany Realowi Madryt!

Alexis Sanchez "samotny i znudzony" w Manchesterze United. "Zainteresowanie PSG"

Media: PSG chce gwiazdę United. Transfer w styczniu?