tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Szokująca propozycja dla Joshuy! 500 milionów na stole

Brytyjskie media podają, że Anthony Johsua mógłby w przyszłości podpisać umowę z organizacją UFC i wzbogacić się o 500 milionów dolarów. Pięściarz zaznaczył, że nie wyklucza takiego rozwiązania. Transmisję z walki Anthony Joshua vs Joseph Parker zobaczycie w TVP Sport, aplikacji i SPORT.TVP.PL.
Anthony Joshua (fot. Getty Images)

Izu Ugonoh rozwiewa wątpliwości i przekonuje: Parker lepszy od Joshuy

Amerykański biznesmen i promotor Dana White chce zaistnieć na bokserskim rynku. Prezydent największej organizacji MMA na świecie pojawi się na trybunach podczas walki Anthony’ego Joshuy z Josephem Parkerem (Cardiff, 31 marca). Media spekulują, że po zakończeniu pojedynku White spotka się z niepokonanym brytyjskim pięściarzem i zaproponuje mu współpracę. – Od początku kariery pracuję z Eddiem Hearnem. Wszystko układa się tak, jak byśmy chcieli. Nie śledzę na bieżąco UFC, nie wiem jakie mają plany. Myślę, że Eddie również byłby zainteresowany spotkaniami z White’em. Jeśli okaże się, że to dobry interes, wszystko będzie możliwe – mówił Joshua w rozmowie dla "The Telegraph".

Przedstawiciel UFC chce podpisać kontrakt na dziesięć walk. Za każdą z nich mistrz olimpijski z Londynu miałby zarobić 50 milionów dolarów, czyli około 35 milionów funtów. Dla porównania za ubiegłoroczną, wygraną walkę z Władimirem Kliczką zarobił około 18 milionów funtów. – Jestem zainteresowany nowymi opcjami. Może podpiszę kontrakt z Conorem McGregorem i wszyscy będą zadowoleni – żartował 28-latek.

Neymar, Neuer, Kane... Gwiazdy walczą z czasem