tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Torres zdecydował o przyszłości. "Właściwy czas..."

Kontrakt Fernando Torresa z Atletico Madryt wygasa z końcem czerwca. W poniedziałek piłkarz poinformował o swoich planach. – To mój ostatni sezon w klubie – przyznał napastnik.
Fernando Torres (fot. Getty Images)

Ronaldo skuteczny jak nigdy. "Musiał odpalić"

Torres jest wychowankiem Aletico. Opuścił klub w lipcu 2007 roku i przeniósł się do Liverpoolu. Później występował też w Chelsea oraz Milanie, a w 2015 roku wrócił do Atletico.

Chciałbym skorzystać z okazji i potwierdzić, że po sezonie odchodzę. Czułem, że powinienem poinformować o tym fanów, bo dali mi wiele miłości – powiedział zawodnik podczas akcji promocyjnej, w której wziął udział.

Piłkarze Atletico Madryt (fot. Getty Images) W obecnych rozgrywkach Torres jest rezerwowym. W pierwszym składzie zagrał tylko w trzech spotkaniach w Primera Division.

Myślę, że to właściwy czas. Nigdy nie ma łatwego momentu na pożegnanie. Wszyscy widzą jednak, że odgrywam niewielką rolę, więc może lepiej zwolnić miejsce dla innych – stwierdził Torres.

Hiszpan nie zamierza jednak kończyć kariery. – Wciąż czuję, że jako piłkarz mam coś do zaoferowania. Tutaj nie gram. To klucz do podjęcia tej decyzji – oznajmił.

Torres w 330 meczach w barwach Atletico strzelił 113 goli. Klub już poinformował, że w ostatnim spotkaniu na Wanda Metropolitano zorganizuje mu pożegnanie.

Liga Mistrzów: transmisja Bayern – Sevilla w TVP1 [zwiastun]

podobne informacje

Nowe wyzwanie Torresa. Zagra w Azji

Znamy nowy klub Torresa? Transfer ogłoszony przedwcześnie

Hiszpania niemal kompletna… brakuje żądła

Godne pożegnanie Iniesty i Torresa. "Na zawsze nasz"