Paskudny uraz gwiazdy Arsenalu. Nosze, szycie, a później... gol

Aaron Ramsey w czwartkowym rewanżu 1/4 finału Ligi Europejskiej z CSKA Moskwa odniósł wyjątkowo nieprzyjemnie wyglądającą kontuzję. Pomocnik Arsenalu musiał opuścić boisko, ale dzięki interwencji lekarzy zdołał wrócić do gry i nawet zdobyć bramkę.
Aaron Ramsey w meczu z CSKA musiał opuścić boisko (Fot. Getty/Instagram)

Świetny wieczór w LE. Grad bramek w Marsylii

"Dziękuję doktorze za przywrócenie mnie do akcji" – napisał na Instagramie Walijczyk i zaprezentował zdjęcie. Widać na nim głębokie rozcięcie nogi, na które nałożono kilka szwów.

Ramsey kontuzję odniósł kilka minut przed przerwą. Został zniesiony na noszach, a później zniknął w tunelu prowadzącym do szatni. Choć uraz wyglądał poważnie, lekarze szybko dali sobie z nim radę i Walijczyk wrócił na boisko.

Powrót Ramseya zdecydowanie się przydał zespołowi, bo Arsenal, który w pierwszym meczu zwyciężył u siebie 4:1, w 50. minucie przegrywał 0:2. Rywale potrzebowali już tylko jednego gola do awansu, ale ostatecznie skończyło się 2:2 po trafieniach Danny'ego Welbecka i właśnie Walijczyka.

Anglicy awansowali do półfinału i w piątek w południe poznają kolejnego rywala. Będzie nim Atletico Madryt, Olympique Marsylia albo Red Bull Salzburg.

LE: Olympique Marsylia – RB Lipsk (skrót)