tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

TVP rozpoczyna udzielanie licencji na organizację Stref Kibica podczas mundialu

Reprezentacja Polski w piłce nożnej (FOT. PAP/ANDRZEJ GRYGIEL)

– Telewizja Polska przygotowała ofertę dla Stref Kibica w całym kraju. Nie tylko dla największych podmiotów, ale naprawdę dla wszystkich, którzy chcą wspólnie świętować sukcesy polskiej drużyny narodowej – mówi Maciej Stanecki, Członek Zarządu TVP S.A.

Oferta skierowana jest do samorządów, agencji reklamowych, jednostek kultury, czy innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Stefa Kibica może być organizowana na placach i skwerach oraz w kawiarnianych ogródkach, pubach i restauracjach.

– Każda Strefa Kibica, która uzyska stosowne pozwolenie i licencję zostanie wpisana na Oficjalną Listę Stref Kibica. Chcemy tym samym pokazać w transparentny sposób, gdzie w Polsce pokazy publiczne meczów Mundialu są legalne, zgodnie z uzyskaną od nas licencją – mówi Łukasz Naczas, kierownik działu reemisji Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej.

O niezbędne dla Stref Kibica licencje i zgody można ubiegać się tylko do 9 maja 2018 (włącznie). Wszelkie informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na specjalnej stronie internetowej www.licencje.tvp.pl.

Piłka nożna, mecz towarzyski Niemcy – Hiszpania (skrót)
Mecz towarzyski: Rosja – Brazylia (skrót)
Piłka nożna, mecz towarzyski Argentyna – Włochy (skrót)